Neohodnoceno

Oboustranné dildo pro páry Purpurová luna - 25 cm

Fialové dildo se zakřivením. Měkký silikonový materiál pro to, aby se dokonale přizpůsobilo vašemu tělu. 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8433345204437
Značka: ALIVE
599 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: fialová
Délka: 25 cm
Materiál: silikon
Průměr: 3 cm
Vlastnosti: dvojité - oboustranné

Nekonečné potěšení s tímto silikonovým stimulátorem s nádechem sametu.

Tělo plné křivek, které účinně masíruje všechny body na vašich citlivých partií. Optimálně a bez problémů se přizpůsobí anatomii vašeho těla. Jeho zakřivení vás dovede k dokonalému orgasmu. Jestli jste doposud nezažily nekonečno, tak s tímto oboustranným dildem Purpurová luna o délce 25 cm ho zažijete. 

Ohebné, vytvarované, fialové, oboustranné, nerealistické...slova, která ve zkratce vystihují toto jedinečné dildo.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

NAŽIVU

 

Oboustranná dilda jsou takovou specialitou mezi dildy. V nabídce je najdete také pod názvy dvojité dildo nebo double dildo. Za prvé jde o dilda, která jsou uzpůsobená pro dráždění ve vagíně i análu v jednom jediném okamžiku. Tato dilda jsou většinou vytvořena z chirurgického silikonu nebo gelu, aby byla snadno ohebná a jejich zavedení bylo snadné. Můžeme se také setkat i se skleněnými dildy, která jsou opravdu originální a ideální pro milování s vysokou dávkou ladnosti a krásy.  

Ženy, které znají přednosti análního sexu, dvojitá dilda milují. Vaginální stimulace je díky tlaku, který v jeden okamžik vytváří dildo v análním otvoru, mnohem intenzivnější. Bod G je totiž možné stimulovat jak z vagíny tak konečníku a stimulace z obou stran zároveň přináší absolutní rozkoš a velice hluboký orgasmus.

Za druhé jsou tu dilda pro lesbický sex. Tato dilda mají na každém konci žalud. Není přece nad to, když mohou obě partnerky použít jeden dokonalý umělý penis a uspokojit se současně. Tato dilda, pokud nejsou skleněná, lze samozřejmě ohnout a použít pro dráždění vagíny i análu najednou.

Výjimky v oboustranných dildech tvoří dilda, která stimulují vagínu uvnitř s klitorisem zároveň.

 

Specifikace:

  • Materiál: Silikon
  • Fialová barva
  • Rozměry: 25 cm x 2,8 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - DILDA ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.