Neohodnoceno

Oboustranné dildo Čistá rozkoš 30 cm

Dvojité průhledné dildo s žaludy na obou koncích. Jednoduché a přitom skvělé dildo vhodné pro lesbické páry.

Skladem (4 ks)
Kód: 782421124106
Značka: CRYSTAL JELLIES
777 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: průhledná
Délka: 30 cm
Materiál: PVC - tvrdší plast
Průměr: 4 cm
Vlastnosti: dvojité - oboustranné

Toto dvojité dildo je měkké a pružné s dokonalým tvarem. Oba konce mají zaoblenou špičku aby vytvořila maximální potěšení.

Dildo je z průhledného materiálu, který neobsahuje ftaláty a je bezpečný pro tělo.

Fantazii a kreativitě při sexu se meze nekladou a stejně tak je to i s dildy. Dilda jsou jednoznačně nenahraditelná i pro situaci, kdy jste se ocitli bez partnera, ale podléháte vášni. 

Velkou výhodou didel je to, že poslouží nejen v ložnici ale jsou úžasná i ve vodě.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

CRYSTAL JELLIES

 

Oboustranná dilda jsou takovou specialitou mezi dildy. V nabídce je najdete také pod názvy dvojité dildo nebo double dildo. Za prvé jde o dilda, která jsou uzpůsobená pro dráždění ve vagíně i análu v jednom jediném okamžiku. Tato dilda jsou většinou vytvořena z chirurgického silikonu nebo gelu, aby byla snadno ohebná a jejich zavedení bylo snadné. Můžeme se také setkat i se skleněnými dildy, která jsou opravdu originální a ideální pro milování s vysokou dávkou ladnosti a krásy.  

Ženy, které znají přednosti análního sexu, dvojitá dilda milují. Vaginální stimulace je díky tlaku, který v jeden okamžik vytváří dildo v análním otvoru, mnohem intenzivnější. Bod G je totiž možné stimulovat jak z vagíny tak konečníku a stimulace z obou stran zároveň přináší absolutní rozkoš a velice hluboký orgasmus.

Za druhé jsou tu dilda pro lesbický sex. Tato dilda mají na každém konci žalud. Není přece nad to, když mohou obě partnerky použít jeden dokonalý umělý penis a uspokojit se současně. Tato dilda, pokud nejsou skleněná, lze samozřejmě ohnout a použít pro dráždění vagíny i análu najednou.

Výjimky v oboustranných dildech tvoří dilda, která stimulují vagínu uvnitř s klitorisem zároveň.

 

Specifikace:

  • PVC
  • Bez ftalátů - bezpečné pro tělo
  • Vyrobeno v Americe
  • Rozměry: 30,23 cm x 3,81 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - DILDA Z PVC

Měkčené PVC je velice porézní materiál. Není možné ho vyvářet. Očištění je nejlepší desinfekčním mýdlem a vodou. Doporučujeme použít kondom nejlépe nelubrikovaný, který pokryje celou erotickou pomůcku. Lubrikanty jsou vhodné vodní a nedoporučuje se používat oleje.

PVC často obsahuje ftaláty jako změkčovadla, která se uvolňují do těla. Momentálně si prohlížíte jeden ze zdárných důkazů, že i bez ftalátů to jde. U výrobku vám zaručujeme, že je bez obsahu ftalátu, tudíž pro tělo bezpečný.