Neohodnoceno

Oboustranné černé dildo pro páry 45 cm Built in America

Oboustranné dildo o exkluzivní délce 45 cm se vzrušující černou barvou. Velmi měkký materiál, díky kterému je dildo lehce ohebné a pohodlné při zasouvání.

Skladem (2 ks)
Kód: 782421103002
Značka: BUILT IN AMERICA
999 Kč –10 % 899 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: černá
Délka: 45 cm
Materiál: PVC - tvrdší plast
Průměr: 4 cm
Vlastnosti: dvojité - oboustranné
Oboustranné černé dildo pro páry 45 cm Built in America
999 Kč –10 %

Připravte se na dvojité potěšení s tímto dvojitým - oboustranným dildem, které má délku 45 cm. Na každém jeho konci najdete zaoblené špičky, které jsou ideální pro pohodlné zasunutí. Je vyroben z opravdu měkkého materiálu, aby sex s tímto dildem byl nezapomenutelný a jedinečný. Navíc neobsahuje ftaláty, takže jsou nezávadné. 

Černá barva, měkké materiály a dokonale vytvarované žaludy... Co víc potřebujete pro dokonale prožitý orgasmus? A tento orgasmus si navíc můžete prožít současně se svou sexuální partnerkou. Myslíme, že nic víc není potřeba.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

BUILT IN AMERICA

 

Oboustranná dilda jsou takovou specialitou mezi dildy. V nabídce je najdete také pod názvy dvojité dildo nebo double dildo. Za prvé jde o dilda, která jsou uzpůsobená pro dráždění ve vagíně i análu v jednom jediném okamžiku. Tato dilda jsou většinou vytvořena z chirurgického silikonu nebo gelu, aby byla snadno ohebná a jejich zavedení bylo snadné. Můžeme se také setkat i se skleněnými dildy, která jsou opravdu originální a ideální pro milování s vysokou dávkou ladnosti a krásy.  

Ženy, které znají přednosti análního sexu, dvojitá dilda milují. Vaginální stimulace je díky tlaku, který v jeden okamžik vytváří dildo v análním otvoru, mnohem intenzivnější. Bod G je totiž možné stimulovat jak z vagíny tak konečníku a stimulace z obou stran zároveň přináší absolutní rozkoš a velice hluboký orgasmus.

Za druhé jsou tu dilda pro lesbický sex. Tato dilda mají na každém konci žalud. Není přece nad to, když mohou obě partnerky použít jeden dokonalý umělý penis a uspokojit se současně. Tato dilda, pokud nejsou skleněná, lze samozřejmě ohnout a použít pro dráždění vagíny i análu najednou.

Výjimky v oboustranných dildech tvoří dilda, která stimulují vagínu uvnitř s klitorisem zároveň.

 

Specifikace:

  • Materiál: PVC
  • Oboustranné - dvojité dildo
  • Antibakteriální složení Sil-A-Gel
  • Bez obsahu ftalátů
  • Rozměry: 44,9 cm x 3,5 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - DILDA Z PVC

Měkčené PVC je velice porézní materiál. Není možné ho vyvářet. Očištění je nejlepší desinfekčním mýdlem a vodou. Doporučujeme použít kondom nejlépe nelubrikovaný, který pokryje celou erotickou pomůcku. Lubrikanty jsou vhodné vodní a nedoporučuje se používat oleje.

PVC často obsahuje ftaláty jako změkčovadla, která se uvolňují do těla. Momentálně si prohlížíte jeden ze zdárných důkazů, že i bez ftalátů to jde. U výrobku vám zaručujeme, že je bez obsahu ftalátu, tudíž pro tělo bezpečný.