Neohodnoceno

Něžný roubík Fetish Addict stuha s černou kuličkou

Elegantní, jemný a luxusní roubík. Látková stuha a malý průměr kuličky pro něžné potěšení.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8436583793930
Značka: Fetish Addict
549 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: černá/červená
Materiál: silikon
Průměr: neuvedeno
Specifikace: plná kulička
Velikost popruhu: nastavitelná

Řada určená pro milovníky nejintenzivnějších a nejtemnějších potěšení, ponořte se do Fetish Addict a užijte si svou sexualitu jako nikdy předtím.

Elegantní a jemný roubík pro malá ústa nebo jemnější formy sexuálních her. Látkový úvaz má velmi atraktivní červeno-černou barvu.

Tento roubík působí opravdu velmi pěkně a je určen pro luxusní páry, kteří si potrpí na preciznosti. Zároveň potěší všechny ty, kteří s tímto stylem hrátek teprve začínají a bojí se, aby se protějšek nezalekl. Silikonová kulička je malá a hladká.

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

FETISH ADDICT

 

Roubík je dá se i říct, že zastaralá sexuální pomůcka pro zacpání úst a utišení submisivního člena sexuálních her. Zastará proto, že se používá už mnoho a mnoho let, provedení jde samozřejmě z dobou. Dnes je neodmyslitelnou součástí BDSM praktik. Díky roubíku si můžete splnit ty nejzvrhlejší sexuální představy a strčit tak do úst své milence/milenci třeba i kost, která je připevněná na roubíku. Můžete si tak zahrát na pejska a páníčka, zakomponovat do her ještě masku přes oči, pouta s obojkem a zařadit do BDSM i fetišstické touhy.

 

Specifikace:

  • Malý roubík
  • Látkový úvaz - stuha
  • Červeno-černá barva

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - ROUBÍKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.