Neohodnoceno

Něžné venušiny kuličky - růžové

Venušiny kuličky v jemné růžové barvě. Něžné, elegantní a stylové. Nízká gramáž koulí a dokonale promyšlená stimulace zátěžových kuliček uvnitř koulí. 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6959532319859
Značka: PRETTY LOVE
444 Kč
Kategorie: Venušiny kuličky
Barva: růžová
Materiál: silikon
Velikost: průměr 3,3 cm

Fantastické silikonové kuličky značky Pretty Love.

Tyto kuličky jsou ve světle růžové barvě, působí velmi elegantně a jemně.

Jsou ideální pro něžné ženy. Kuličky mají vnitřní zátěžové kuličky, které vám poskytnou jedinečnou stimulaci. Budou cvičit vaši pochvu tak, aby vaše svaly byly silné a pružné. Vnitřní koule jsou menší než ty vnější, takže se budou pohybovat do rytmu vaší chůze.

 

Nezapomeňte natřít kuličky velkým množstvím lubrikantu na vodní bázi, aby bylo vložení snadné. Lubrikanty najdete v naší nabídce zde.

K čištění kuliček po používejte teplou vodu a čistič hraček z naší nabídky zde

 

PRETTYLOVE

 

Venušiny kuličky jsou užitečné jako pomocníci pro posílení pánevního dna. Pomocí tlaku, kterým působí na poševní konec, přivádí svaly k potřebě stahovat se a tím udržet kuličky uvnitř. Tímto stahováním svalů se svaly posilují a pánevní dno se stává pevnější. Žena tím prakticky omládne a zároveň díky pevnému pánevnímu dnu může docílit mnohem intenzivnějších pocitů při sexu. Při nošení Venušiných kuliček zároveň dochází ke stimulaci bodu G, žena je tak vzrušená a zvyšuje se tím chuť na samotný sex.

Princip stimulace spočívá v tom, že uvnitř každé kuličky je umístěna ještě jedna kulička, menší a ta se při sebemenším pohybu obrací a tato rotace vytváří vibrace, které dráždí pochvu. Venušiny kuličky můžou být jednotlivé a také spojené šňůrkou, díky které se i vytahují. Druhá varianta je bezpečnější a vhodnější pro začátečníky.

 

Specifikace:

  • Rozměry: 16,3 cm x 3,3 cm
  • Hmotnost: 39 g
  • Voděodolné
  • Materiál: silikon

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VENUŠINY KULIČKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.