Neohodnoceno

Nafukovací dildo Rimba 15 cm

Dildo o délce 15 cm s nastavitelným průměrem pomocí pumpy. Černá barva a snadné uvolnění vzduchu pomocí ventilu.

Skladem (1 ks)
Kód: 8718924234372
Značka: RIMBA
989 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: černá
Délka: 15 cm
Materiál: latex
Průměr: 6 cm, 4 cm, 5 cm, 3 cm, 7 cm, 8 cm
Vlastnosti: nafukovací

Nafukovací dildo s masivním jádrem. Masivní černé dildo, které budí respekt a touhu. Délku má optimálních 15 cm a průměr dle vaší náruživosti v rozmezí 3,5 - 8,5 cm.

Dildo je nafukovací stisknutím balónkové pumpy. Vzduch zase snadno uvolníte stisknutím tlačítka na ventilu.

Rimba vám zaručuje nejlepší dostupný latexový materiál.

Chraňte kvalitu tohoto výrobku tím, že jej ochráníte před UV a slunečním zářením. Důkladné čištění před prvním použitím a po každém použití je nezbytností.

Tip: Pro extra pohodlí použijte vhodné mazivo.

Perfektní pro život BDSM bez omezení.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

BONDAGE PLAY

 

Dildo je název pro imitaci penisu. Umělá náhražka mužského údu, která slouží k uspokojení ženských, ale i mužských potřeb. Dilda je možné využít při klasickém vaginálním sexu, ale i při análním sexu. Jsou tak skvělá pro homo i heterosexuální páry.

Dilda jsou vibrační i nevibrační. A právě ta vibrační se od vibrátoru liší tím již zmiňovaným tvarem penisu i když se ve skutečnosti používají stejně jako vibrátory. Některá dilda jsou dokonale realistická a jiná jsou více o fantazii. Najdete mezi nimi i dilda připínací na postroj, což nabízí trojrozměrné potěšení dále nafukovací dilda pro potěšení větších rozměrů, dildo s přísavkou pro ty bez partnera, dvojitá dilda pro dvojité potěšení. Nabídka je široká a potěšení každého.

 

Specifikace:

  • Materiál: Latex
  • Černá barva
  • Rozměry: Ø 3,5 až Ø 8,5 cm
  • Délka: 15 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - DILDA Z LATEXU


Latex je často používán u výrobků pro BDSM. Jeho výhodou je pružnost. Latex má bohužel několik nevýhod, může způsobovat alergické reakce na těle, je porézní (má na povrchu malé póry, kde se můžou držet bakterie) a také má specifický odér, který nemusí být každému příjemný. Ovšem jsou uživatelé sexuálních hraček, který tento materiál vyloženě vyhledávají. Pro čištění latexu používejte mýdlovou vodu. Nepoužívejte alkoholové čističe ani horkou vodu.