Neohodnoceno

Nadčasový vibrátor pro muže OXXY

Vibrátor pro muže v barvě černé v kombinace s fuchsiovou. Inovativní design se skvělým rozhraním. Mnoho možností použití.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 700461169802
Značka: Nalone
3 900 Kč –23 % 2 999 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a vibrátory pro muže
Barva: černá/fialová
Materiál: silikon
Rozměr: neuvedeno
Voděodolnost: voděodolný
Nadčasový vibrátor pro muže OXXY (2)
3 900 Kč –23 %

Oxxy je špičkový vibrátor pro muže, který působí jako by k nám zavítal z budoucnosti.

Silný dojem z erekce vám dodá několik vibračních a sacích funkcí. Jeho inovativní design s vysoce kvalitními materiály opravdu bere dech. Jeho vzhled je tak nadčasový, že se s ním každý muž bude cítit neporazitelně.  

Jeho výkonný motor vám umožňuje vychutnat si vibrace a jeho sací systém neuvěřitelně dlouho. 

Jeho ovládání je velmi snadné, protože má pouze 3 tlačítkové rozhraní. 

Můžete připojit Oxxy k mobilnímu telefonu nebo ke sluchátkách pomocí bluetooth.

 

Oxxy má na druhém konci zakončení, které vám umožňuje upustit uzdu své fantazii. Využijete tento konec jako anální kolík nebo jím budete dráždit partnerku zatímco sám budete masturbovat?

 

Použijte svůj oblíbený lubrikant na vodní bázi, doporučujeme PJUR a také kondom na vodní bázi, abyste dosáhli super mokra. 

K čištění vyjměte pouze rukáv. Ke správnému čištění použijte čistič hraček například EROS a pomocí silikonových prášků hračku zrenovujte, nikdy však nepoužívejte chemikálie, které by mohly masturbátor poškodit.

 

ŽÁDNÝ

 

Vibrátory pro muže jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Vibrátory jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

 

Specifikace:

  • 7 funkcí a vibrací
  • Režim Bluetooth
  • Výkonný motor
  • Tichý
  • Dobíjecí pomocí USB
  • Voděodolný
  • Celkové rozměry: 19 cm x 8 cm
  • Vnitřní délka: 9 cm
  • Materiál (vnitřní rukáv): silikon

  

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VIBRÁTORY PRO MUŽE ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.