Neohodnoceno

Mastrubátor - umělá vagina PIVNÍ LÁHEV

Stylový masturbátor v podobě umělé vagíny usazené v imitaci pivní láhve. Realistický tvar vagíny a kvalitní provedení.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6930438707698
Značka: SHEQU
549 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a stimulátory pro muže
Barva: neuvedeno, tělová
Materiál: TPE - měkký plast, ABS - termo plast
Velikost: 25 cm
Voděodolnost: neuvedeno

Jste muž, který mám rád ženy a pivo? Tak tady máte tyto dvě vášně spojené v jedno. 

Velmi stylový masturbátor v podobě pivní láhve, který zároveň plní úkol diskrétnosti. Díky realistickému tvaru pochvy a měkkým a pevným lékařským materiálům nikdo nebude vědět, co máte díky jeho tvaru pivní láhve. 

Umělá vagína má drážkovaný a strukturovaný tunel pro extra stimulaci. 

 

Ke správnému čištění použijte čistič hraček a silikonové prášky na renovaci, nikdy však nepoužívejte chemikálie, které by mohly masturbátor poškodit.

K jeho čištění vyjměte pouze rukáv a vyčistěte pomocí čističe hraček například EROS

Použijte svůj oblíbený lubrikant nebo například lubrikační gel PJUR a dále kondom na vodní bázi, abyste dosáhli super mokra. 

 

SHEQU

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • Tvar pochvy
  • ABS + TPE lékařské
  • Délka: 24,6 cm
  • Vhodné s lubrikanty a konzervačními prostředky na vodní bázi
  • Nepoužívejte masážní oleje, tělová mléka, benzín, aceton nebo jiné chemikálie

 

MATERIÁL VÝROBKU

U tohoto výrobku je materiál TPR/TPE použit na části, které přicházejí do kontaktu s tělem a materiál ABS je použit na funkční prvky (tlačítka, držadla atd.)

 

EROTICKÉ POMŮCKY - UMĚLÉ VAGÍNY Z TPE, TPR

TPR neboli termoplastická guma (mix plastů a syntetického kaučuku) je hypoalergenní, elastický, měkký a ergonomicky přizpůsobivý materiál. Díky své struktuře je velmi příjemný a reálný na dotyk (nejvěrněji imituje lidskou kůži). Je nejčastěji voleným materiálem při výrobě sexuálních pomůcek. Nevýhodou je jeho vyšší poréznost, díky které je třeba klást důraz na pravidelnou hygienu.

 

ABS plast je jedním z nejbezpečnějších materiálů užívaných pro výrobu erotických hraček. ABS neobsahuje ftaláty (změkčovadla), takže je bezpečný při používání. Navíc nemá na povrchu žádné póry ve kterých by se mohly usazovat a množit bakterie. ABS (Acrylnitril Butadien Styrol) má další výhodu v tom, že se lehce čistí (horkou vodou či lihovým přípravkem). Je velmi pevný a tuhý a proto je skvělý pro vibrační erotické pomůcky, skvěle přenáší vibraci. Netlumí tedy výkonnost vibračních motorků. Vibrace se přenášejí většinou do celého těla vibrátoru.