Neohodnoceno

Mastrubátor - umělá vagina PIVNÍ LÁHEV

Stylový masturbátor v podobě umělé vagíny usazené v imitaci pivní láhve. Realistický tvar vagíny a kvalitní provedení.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6930438707698
Značka: SHEQU
549 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a stimulátory pro muže
Barva: neuvedeno, tělová
Materiál: plast
Velikost: 25 cm
Voděodolnost: neuvedeno

Jste muž, který mám rád ženy a pivo? Tak tady máte tyto dvě vášně spojené v jedno. 

Velmi stylový masturbátor v podobě pivní láhve, který zároveň plní úkol diskrétnosti. Díky realistickému tvaru pochvy a měkkým a pevným lékařským materiálům nikdo nebude vědět, co máte díky jeho tvaru pivní láhve. 

Umělá vagína má drážkovaný a strukturovaný tunel pro extra stimulaci. K jeho čištění vyjměte pouze rukáv a vyčistěte pomocí čističe hraček například EROS

Použijte svůj oblíbený lubrikant nebo například lubrikační gel PJUR a dále kondom na vodní bázi, abyste dosáhli super mokra. 

Ke správnému čištění použijte čištění hraček a silikonových prášků na renovaci, nikdy však nepoužívejte chemikálie, které by mohly masturbátor poškodit.

 

SHEQU

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • Tvar pochvy
  • ABS + TPE lékařské
  • Délka: 24,6 cm
  • Vhodné s lubrikanty a konzervačními prostředky na vodní bázi
  • Nepoužívejte masážní oleje, tělová mléka, benzín, aceton nebo jiné chemikálie