Neohodnoceno

Mastrubátor pro muže - umělá vagina Rainbow Purple

Malý masturbátor ve tvaru vajíčka. Snímatelný obal, vytvarovaný rukáv, diskrétní a praktický. Fialová barva

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6930438703607
Značka: SHEQU
399 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a stimulátory pro muže
Barva: fialová
Materiál: TPE - měkký plast, ABS - termo plast
Velikost: 11 x 7 cm
Voděodolnost: neuvedeno

Malý masturbátor tak akorát do ruky. Představujeme vám umělou vagínu, která je velice diskrétním masturbátorem pro bláznivé a příjemné noci kdekoliv jen chcete. 

Jemný bílý obal zbytečně neupoutává pozornost a to i díky velmi malé velikosti. Praktické vajíčko pro radost.

Užijte si s tímto masturbátorem tak akorát na cesty. Taková kapesní pochva, ať si můžete užít srandu, kdekoliv jen chcete. 

 

Tento vaginální masturbátor s rukávem plným výčnělků pro extra potěšení. Pouzdro můžete snadno sejmout a rukáv jednoduše vyčistit například čističem hraček EROS.

 

SHEQU

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • Barva fialová
  • Tvar pochvy
  • Flexibilní
  • TPR + ABS
  • Diskrétní
  • Rozměry: 11 cm x 6,5 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

U tohoto výrobku je materiál TPR/TPE použit na části, které přicházejí do kontaktu s tělem a materiál ABS je použit na funkční prvky (tlačítka, držadla atd.)

 

EROTICKÉ POMŮCKY - UMĚLÉ VAGÍNY Z TPE, TPR

TPR neboli termoplastická guma (mix plastů a syntetického kaučuku) je hypoalergení, elastický, měkký a ergonomicky přizpůsobivý materiál. Díky své struktuře je velmi příjemný a reálný na dotyk (nejvěrněji imituje lidskou kůži). Je nejčastěji voleným materiálem při výrobě sexuálních pomůcek. Nevýhodou je jeho vyšší poréznost, díky které je třeba klást důraz na pravidelnou hygienu.

 

ABS plast je jedním z nejbezpečnějších materiálů užívaných pro výrobu erotických hraček. ABS neobsahuje ftaláty (změkčovadla), takže je bezpečný při používání. Navíc nemá na povrchu žádné póry ve kterých by se mohly usazovat a množit bakterie. ABS (Acrylnitril Butadien Styrol) má další výhodu v tom, že se lehce čistí (horkou vodou či lihovým přípravkem). Je velmi pevný a tuhý a proto je skvělý pro vibrační erotické pomůcky, skvěle přenáší vibraci. Netlumí tedy výkonnost vibračních motorků. Vibrace se přenášejí většinou do celého těla vibrátoru.