Neohodnoceno

Mastrubátor pro muže - umělá vagina Rainbow Purple

Malý masturbátor ve tvaru vajíčka. Snímatelný obal, vytvarovaný rukáv, diskrétní a praktický. Fialová barva

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6930438703607
Značka: SHEQU
399 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a stimulátory pro muže
Barva: fialová
Materiál: plast
Velikost: 11 x 7 cm
Voděodolnost: neuvedeno

Malý masturbátor tak akorát do ruky.

Představujeme vám umělou vagínu, která je velice diskrétním masturbátorem pro bláznivé a příjemné noci kdekoliv jen chcete. 

Tento vaginální masturbátor s rukávem plným výčnělků pro extra potěšení. Pouzdro můžete snadno sejmout a rukáv jednoduše vyčistit například čističem hraček EROS.

 

SHEQU

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

 Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • Barva fialová
  • Tvar pochvy
  • Flexibilní
  • TPR + ABS
  • Diskrétní
  • Rozměry: 11 cm x 6,5 cm