Neohodnoceno

Vibrátor pro muže EXTREME TOYZ

Extrémně dokonalý masturbátor pro muže. Funkce rotace v kombinaci s výčnělky dokáže provést takovou stimulaci, jakou jste ještě nezažily. Černý design podtrhuje jeho tvrdé schopnosti.

Skladem (3 ks)
Kód: 603912336221
Značka: PIPEDREAM
2 499 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a vibrátory pro muže
Barva: černá
Materiál: silikon
Velikost: neuvedeno
Voděodolnost: neuvedeno

Nyní vám představujeme ten nejneuvěřitelnější, nejintenzivnější a nejpokročilejší rotující vibrátor pro muže, jaký jste si kdy dokázali představit! 

Vibrační Roto-Teazer je špičkový poháněný masturbátor, který za vás udělá veškerou práci! Už žádné pumpování, hladění nebo mačkání - stačí stisknout tlačítko a užít si vzrušující stimulaci vyvinutou tak, abyste ho měli tvrdého víc než nikdy před tím. 

Na rozdíl od běžných vibrátorů, které se stěží pohybují nahoru a dolů, přináší vibrační rotační mechanismus Vibration Roto-Teazers zcela novou verzi mužské masturbace! S každým kruhovým pohybem hřídele se super měkký silikonový návlek obtočí kolem citlivých oblastí vašeho penisu, zatímco stovky drobných výčnělků škádlí váš žalud a přinášejí tak neskutečné pocity brnění na penisu, které nedokáží reprodukovat ani skutečná ústa! 

Zkombinujte svůdný kruhový pohyb se 7 vzrušujícími pulzujícími vzory, které přímo dráždí váš penis.

Tento vibrátor pro muže je bezdrátový a vy tak získáte handsfree spokojenost, kdykoli chcete, bez ohledu na to, jak dlouho chcete, bez jakýchkoli omezení.

 

Použijte svůj oblíbený lubrikant na vodní bázi, doporučujeme PJUR a také kondom na vodní bázi, abyste dosáhli super mokra. 

K čištění vyjměte pouze rukáv. Ke správnému čištění použijte čistič hraček například EROS a pomocí silikonových prášků hračku zrenovujte, nikdy však nepoužívejte chemikálie, které by mohly masturbátor poškodit.

 

PDX TOYZ

 

Vibrátory pro muže jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Vibrátory jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

 

Specifikace:

  • Balení obsahuje čistič hraček
  • Bez obsahu ftalátů
  • Vícerychlostní
  • Funkce rotace
  • Materiál: silikon

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VIBRÁTORY PRO MUŽE ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.