Neohodnoceno

Luxusní škraboška Rianne RS

Luxusní, elegantní, vzrušující, stylové tak tato slova jsou bez výhrad popisující škrabošku RIANNE S.

Skladem (5 ks)
Kód: 8717903271872
Značka: RIANNE S
555 Kč
Kategorie: Masky, škrabošky
Barva: černá
Materiál: krajka
Velikost: nastavitelná

Nádherné masky RIANNE S v benátském stylu jsou vyrobeny pro mimořádné ženy. 

Masky této značky přicházejí v pěti různých stylech. Jsou vyrobeny z měkkého materiálu, díky čemuž se dokonale přizpůsobí konturám obličeje a dokonale padnou. 

Stylové, sexy a elegantní škrabošky RIANNE S jsou určeny k nošení pro zvláštní příležitosti. 

Značka je pojmenována podle francouzských výstředních krás jako je Jane (Birkin), Brigitte (Bardot), inspirují k probuzení sexy bohyně uvnitř.

 

RIANNE S

 

Masky jsou úžasným způsobem, jak zpestřit, oživit a dodat mnohem víc vzrušení a tajemství do Vašeho sexuálního života. Můžou fungovat jako jediná sexuální pomůcka při vašem aktu nebo jako doplněk k sexuálním pomůckám, které sexuální zážitek dělají mnohem tvrdším.

Ať už pořídíte elegantní škrabošku pro něžné a romantické chvíle nebo koženou masku, která zakryje celou hlavu a učiní tak Vaši hru velmi tvrdou, jistě budete spokojeni.

Máte rádi bondage (svazování), roleplay (hraní rolí), fetish nebo BDSM? Maska se stane součástí Vašich nevšedních večerů.

Zvolte si masku, která splní přesně to co očekáváte. Krajky, kamínky, cvoky, kůže, odnímatelné otvory na oči a ústa, poutko na obojek, to vše a mnohem víc Vám masky můžou nabídnout, záleží jen a jen na Vašem výběru.

 

Specifikace:

  • Černá barva
  • Krajková maska
  • Luxusní provedení
  • Zavazování na stuhu