Neohodnoceno

Luxusní satisfyer - dráždič klitorisu - Lelo Sona 2

Satisfyer - stimulace pomocí zvukových vln. Ružová barva. 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 7350075027802
Značka: LELO
2 699 Kč
Kategorie: Satisfyery
Barva: růžová
Materiál: silikon + ABS (termoplast)
Napájení: USB nabíjecí
Velikost: neuvedeno
Voděodolnost: voděodolný

Bez potřeby kontaktu s kůží má Satisfyer Sona 2 jedinečný zvukový vlnový systém pro stimulaci klitorisu. Pokud ji porovnáme s jejím předchůdcem, Sona 2 je měkčí a má oválnější a větší náústek pro větší spokojenost. S 12 funkcemi na výběr si můžete vybrat svého oblíbeného. Díky lékařskému silikonu je velmi snadno čistitelný a zároveň bezpečný pro tělo. Vezměte ho kamkoli budete chtít, je vodotěsný a plně nabitelný pomocí USB.

Stimulátorové vlny způsobují stimulaci klitorisu, aniž by se hračka musela dotýkat kůže. Jeho náústek je široký s velkým povrchem a velmi měkký pro větší spokojenost.

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

LELO

 

Představujeme Vám revoluční erotickou pomůcku pro moderní ženu - Satisfyery

A co je na principu podtlakových vln tak úžasného? Díky této technologii dochází k prokrvování tkání, které se pak stávají citlivější a sexuální prožitek je díky tomu intenzivnější. Intenzitu sání si vždy můžete nastavit tak, jak vám to v dané chvíli vyhovuje.

Nabízí dokonce dvojitou stimulaci. Jak je toto možné? Klitoris je totiž propojen s bodem G. Podle expertů totiž lze zvýšit prožitek ze stimulace G-bodu současným stimulováním klitorisu. A naopak. Zní to jako revoluce? Možná je! Současná stimulace těchto dvou bodů totiž nabízí intenzivnější orgasmus a jeho snazší a rychlejší dosáhnutí.

Samozřejmě potěší i jako dárek!

 

Specifikace:

  • 12 sacích funkcí
  • Sonic zelenáč
  • Technologie tempomatu
  • Lékařský silikon
  • USB dobíjecí
  • Voděodolný

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

U tohoto výrobku je silikon použit na části, které přicházejí do kontaktu s tělem a materiál ABS je použit na funkční prvky (tlačítka, držadla atd.)

 

EROTICKÉ POMŮCKY - SATISFYERY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.

 

ABS plast je jedním z nejbezpečnějších materiálů užívaných pro výrobu erotických hraček. ABS neobsahuje ftaláty (změkčovadla), takže je bezpečný při používání. Navíc nemá na povrchu žádné póry ve kterých by se mohly usazovat a množit bakterie. ABS (Acrylnitril Butadien Styrol) má další výhodu v tom, že se lehce čistí (horkou vodou či lihovým přípravkem). Je velmi pevný a tuhý a proto je skvělý pro vibrační erotické pomůcky, skvěle přenáší vibraci. Netlumí tedy výkonnost vibračních motorků. Vibrace se přenášejí většinou do celého těla vibrátoru.