Neohodnoceno

Luxusní magenta oboustranné dildo 42 cm - Dorcel

Oboustranné dildo o dokonalé délce 42 cm. Je vytvarované pro intenzivní pocity, které zvyšuje i jeho výrazně růžová barva.

Skladem (2 ks)
Kód: 3700436070833
Značka: DORCEL
1 999 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: růžová
Délka: 42 cm
Materiál: silikon
Průměr: 4 cm
Vlastnosti: dvojité - oboustranné

Hračky od výrobce Marc Dorcels jsou živým obrazem luxusu a dekadence v kombinaci s vysokou kvalitou a bezkonkurenčním potěšením. 

Toto realistické dvojité dildo je navržené tak, aby uspokojilo začátečníky i pokročilé. Je dokonale vytvořené pro to aby dokázalo poskytnout velmi působivé pocity, které si můžete užít současně se sexuálním partnerem/partnerkou.

Dildo má na obou stranách vytvarovaný žalud a k tomu hned několik výčnělků a žil pro silnější stimulaci. Jeho růžová barva působí vzrušujícím způsobem a tahle Luxusní magenta oboustranné dildo o senzační délce 42 cm, značky Dorcel se jistě stane skvělým doplňkem vaší výbavu pro sexuální hry.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

DORCEL

 

Oboustranná dilda jsou takovou specialitou mezi dildy. V nabídce je najdete také pod názvy dvojité dildo nebo double dildo. Za prvé jde o dilda, která jsou uzpůsobená pro dráždění ve vagíně i análu v jednom jediném okamžiku. Tato dilda jsou většinou vytvořena z chirurgického silikonu nebo gelu, aby byla snadno ohebná a jejich zavedení bylo snadné. Můžeme se také setkat i se skleněnými dildy, která jsou opravdu originální a ideální pro milování s vysokou dávkou ladnosti a krásy.  

Ženy, které znají přednosti análního sexu, dvojitá dilda milují. Vaginální stimulace je díky tlaku, který v jeden okamžik vytváří dildo v análním otvoru, mnohem intenzivnější. Bod G je totiž možné stimulovat jak z vagíny tak konečníku a stimulace z obou stran zároveň přináší absolutní rozkoš a velice hluboký orgasmus.

Za druhé jsou tu dilda pro lesbický sex. Tato dilda mají na každém konci žalud. Není přece nad to, když mohou obě partnerky použít jeden dokonalý umělý penis a uspokojit se současně. Tato dilda, pokud nejsou skleněná, lze samozřejmě ohnout a použít pro dráždění vagíny i análu najednou.

Výjimky v oboustranných dildech tvoří dilda, která stimulují vagínu uvnitř s klitorisem zároveň.

 

Specifikace:

  • Dvojité dildo
  • Materiál: Silikon
  • Bez obsahu ftalátů
  • Délka: 42 cm x 4 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - DILDA ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.