Neohodnoceno

Luxusní magenta dildo Dvojí touha - Dorcel

Růžové oboustranné dildo. Dva různé konce pro dvě různé stimulace. Ať už ho použijete pro sólový sex či pro lesbický sex, určitě z něj budete nadšeni.

Skladem (1 ks)
Kód: 3700436071403
Značka: DORCEL
3 199 Kč –31 % 2 199 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: růžová
Délka: 22 cm
Materiál: silikon
Průměr: 5 cm
Vlastnosti: dvojité - oboustranné
Luxusní magenta dildo Dvojí touha Dorcel
3 199 Kč –31 %

Dildo s výjimečným designem pro výjimečné potěšení, které ho povyšuje na název Magenta. Tohle dildo od výrobce DORCEL nabízí hned několik možností her a stimulace.

Je opatřeno dvěma konci, jeden je tenčí a druhý širší, takže vám tohle dildo nabízí dvě možnosti stimulace a vy si tak můžete vybrat ten konec, na který se zrovna cítíte.

Stylový růžový design zvyšuje vzrušení a dokonale vytvarované tělo je ideální i pro lesbický sex

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

DORCEL

 

Oboustranná dilda jsou takovou specialitou mezi dildy. V nabídce je najdete také pod názvy dvojité dildo nebo double dildo. Za prvé jde o dilda, která jsou uzpůsobená pro dráždění ve vagíně i análu v jednom jediném okamžiku. Tato dilda jsou většinou vytvořena z chirurgického silikonu nebo gelu, aby byla snadno ohebná a jejich zavedení bylo snadné. Můžeme se také setkat i se skleněnými dildy, která jsou opravdu originální a ideální pro milování s vysokou dávkou ladnosti a krásy.  

Ženy, které znají přednosti análního sexu, dvojitá dilda milují. Vaginální stimulace je díky tlaku, který v jeden okamžik vytváří dildo v análním otvoru, mnohem intenzivnější. Bod G je totiž možné stimulovat jak z vagíny tak konečníku a stimulace z obou stran zároveň přináší absolutní rozkoš a velice hluboký orgasmus.

Za druhé jsou tu dilda pro lesbický sex. Tato dilda mají na každém konci žalud. Není přece nad to, když mohou obě partnerky použít jeden dokonalý umělý penis a uspokojit se současně. Tato dilda, pokud nejsou skleněná, lze samozřejmě ohnout a použít pro dráždění vagíny i análu najednou.

Výjimky v oboustranných dildech tvoří dilda, která stimulují vagínu uvnitř s klitorisem zároveň.

 

Specifikace:

  • Silikon
  • Rozměry: 22,4 cm x 4,8 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - DILDA ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.