Neohodnoceno

Luxusní černo-červená kožená pouta na ruce

Kožená pouta v luxusním provedení. Měkké polstrování, černo-červená barva. Včetně propojovacích háků a dvou visacích zámků.

Skladem (1 ks)
Kód: 8718924236963
Značka: RIMBA
1 999 Kč –11 % 1 777 Kč
Kategorie: Pouta
Barva: černá/červená
Materiál: kůže
Velikost: nastavitelná
Luxusní černo červená kožená pouta na ruce
Akce Novinka
1 999 Kč –11 %

koženými manžetami na ruce zažijete nejrůznější sexuální zkušenosti. 

Pouta jsou uvnitř plněná pěnou a tak jsou krásně měkká a s měkkými hranami. Měří 7 cm na šířku a jsou nastavitelná kovovou sponou se 4 polohami. Zahrnují dvojitý bezpečnostní hák na propojení a dva visací zámky.

Ideální pro živé noci BDSM bez omezení.

 

Čištění poutacího příslušenství je hračkou z čističem hraček, který si můžete vybrat z naší nabídky zde

 

BONDAGE PLAY

Výrobky Rimba jsou vyráběny s vysokými standardy kvality a vyráběny 100% v Evropě.

 

Sexuální požitky trochu jinak aneb sex s trochou hříchu. Drží Vás myšlenka mít nad svým partnerem/partnerkou více nadvlády? Nedokážete se zbavit vzrušení při myšlence, že je Váš sexuální objekt připoután k posteli a vy si tak s ním můžete dělat co Vás jen napadne? Tento nápad drží, věřte nevěřte, čím dál víc lidí.

Pouta jsou velmi oblíbenou sexuální hračkou. Jednoduchý a přitom tak geniální nápad jak si dopřát mnohem víc vášně. Upusťte fantazii i tomuto způsobu her a vyzkoušejte hned několik možností spoutání. Sexuální objekt může ležet na zádech a ruce mít za hlavou spoutané k čelu postele. To samé může být i při poloze na břiše. Pouta ovšem nabízí o možností spoutání ruky s nohou a nebo se připoutejte k sobě a užijte si jaké to je mít sex bez možnosti útěku.

 

Specifikace:

  • Materiál: Kůže
  • Černo - červená barva
  • Rozměry: šířka 7 cm
  • Hmotnost: 368 g