Neohodnoceno

Lubrikační krém na vodní a silikonové bázi Pjur Power 150 ml

Jemný, hladký, snadno aplikovatelný, dlouhotrvající, všestranné použití. To je lubrikační krém Pjur.

Skladem (2 ks)
Kód: 827160101893
Značka: Pjur
499 Kč
Kategorie: Erotické pomůcky
Barva: neuvedeno
Velikost: 150 ml

Název mluví za vše. Pjur POWER Premium Cream je jedním z našich nejvýkonnějších lubrikantů na bázi silikonu a vody - pro extra horký sex! 

Jeho vynikající klouzavé vlastnosti jsou ideální pro anální zábavu a pro použití s ​​většími hračkami. Díky krémové konzistenci jej lze jednou rukou snadno vyjmout z praktického kelímku a aplikovat snadno a pohodlně. Kromě prvotřídní kvality produktu, fanoušci Pjur POWER Premium Cream touží po snadném použití a dlouhodobých lubrikačních vlastnostech pro příjemnou zábavu bez omezení. 

Použijte jej pro anální sex, jako mazivo při použití sexuálních hraček, jako masážní krém... Fantazii se meze nekladou.

Výrobek zanechává na pokožce jemný a hladký filtr a navíc je snadno odstranitelný mýdlem a vodou. 

Není nutné říkat, že lubrikační krém Pjur POWER Premium Cream je v kombinaci s latexovými kondomy naprosto bezpečný a zvláště šetrný k pokožce.

 

PJUR

 

Lubrikační gely spojují příjemné s užitečný. Řeší hned několik problémů a navíc dokáží být užiteční i tam, kde žádný problém není. Prostě by měli být součástí šuplíku každé ložnice, protože své uplatnění najdou všude.

Problémy s lubrikací u žen, pomoc při análním sexu, příjemnější masturbace, orální sex bez zápachů, snadnější použití sexuálních pomůcek… Tohle jsou základní důvody proč lubrikační gel můžete rozhodně potřebovat. A pokud Vás netrápí ani jeden z těchto případů, tak se zkuste podívat například po lubrikačním gelu, se kterým svému milenci/milence můžete poskytnout vzrušující masáž.

Lubrikační gely dělíme do následujících skupin:

 • Vodní lubrikanty– neboli vodou rozpustné. Jsou nejméně dráždící lidskou pokožku, jsou vyrobeny bez použití olejů a silikonu a tak jsou naprosto neutrální a použitelné na všechny druhy erotických pomůcek. Jejich nevýhodou je rychlé vysychání.
 • Olejové – na bázi petrolejového želé (vazelína)
 • Silikonové lubrikanty – ty jsou na bázi silikonu– vyrobeny ze silikonu a dalších přídavných látek, jsou mastnější, poskytují déle trvající kluznost než lubrikační gel na vodní bázi. Jsou doporučovány na anální sex, neboť více lubrikují. Silikon poškozuje erotické pomůcky, které jsou vyrobeny ze silikonu.
 • Anální lubrikanty mohou být také na vodní i silikonové bázi, většinou obsahují desinfekční složku a lehce znecitlivující složku, pro snadnější roztažení konečníku.
 • Přírodní lubrikanty - jejich složení je vytvořené pro ženy, které hledají vědomější způsob života. jsou to lubrikační gely bez přísad a neobsahují žádný glycerin, parabeny, oleje, tuky, parfémy ani konzervační látky!
 • Další: aromatizované, ochucené, hřejivé, lubrikanty s efektem oddálení ejakulace, masážní, s obsahem feromonů atd, mentolové pro silnější stimulaci

 

Specifikace:

 • Kompatibilní s latexovými kondomy
 • Jedno z našich nejvýkonnějších maziv
 • Krémová konzistence pro extra dlouhou životnost
 • Vyvinuto speciálně pro použití v anální oblasti
 • Složení: Voda (voda), dimethikon, dimethikonol, karbomer, hydroxid sodný, propylenglykol, benzylalkohol, methylchlorisothiazolinon, methylisothiazolinon