Neohodnoceno

Lubrikační gel přírodní Pjur Woman Nude 100 ml

Lubrikační gel pro citlivou pokožku. Plní sny náročnější zákazníků a mění pohled na svět. Obsah 100 ml.

Skladem (1 ks)
Kód: 827160110185
Značka: Pjur
399 Kč
Kategorie: PŘÍRODNÍ lubrikanty
Barva: neuvedeno
Velikost: 100 ml

Ženy, které správně hledají vědomější způsob života a soustředí se na to, co je skutečně nezbytné, mohou nyní svoje životní postoje promítnout i na svůj milostný život.

Právě s touto životní filozofií byl vyvinut Pjur WOMAN Nude - lubrikant na vodní bázi bez jakýchkoli zbytečných přísad. Ve světě módy a kosmetiky se NUDE „nahý“ často používá jako synonymum slov „přírodní“ nebo „čistý“.  A přesně o to v případě lubrikantu Pjur WOMAN Nude jde. Tento lubrikační gel neobsahuje žádný glycerin, parabeny, oleje, tuky, parfémy ani konzervační látky!

Byl vyvinut speciálně pro citlivější pokožku, s níž má zkušenosti mnoho žen. Je čistý a proto zcela neutrální bez chuti a bez zápachu

Samozřejmě také Pjur WOMAN Nude lubrikant je vyroben v časem prověřené prémiové kvalitě výrobků značky Pjur.

Pro vědomou a procítěnou sexualitu bez přísad. Protože někdy je méně více. Kompatibilní s latexovými kondomy.

 

 

PJUR

 

Lubrikační gely spojují příjemné s užitečný. Řeší hned několik problémů a navíc dokáží být užiteční i tam, kde žádný problém není. Prostě by měli být součástí šuplíku každé ložnice, protože své uplatnění najdou všude.

Problémy s lubrikací u žen, pomoc při análním sexu, příjemnější masturbace, orální sex bez zápachů, snadnější použití sexuálních pomůcek… Tohle jsou základní důvody proč lubrikační gel můžete rozhodně potřebovat. A pokud Vás netrápí ani jeden z těchto případů, tak se zkuste podívat například po lubrikačním gelu, se kterým svému milenci/milence můžete poskytnout vzrušující masáž.

Lubrikační gely dělíme do následujících skupin:

 • Vodní lubrikanty– neboli vodou rozpustné. Jsou nejméně dráždící lidskou pokožku, jsou vyrobeny bez použití olejů a silikonu a tak jsou naprosto neutrální a použitelné na všechny druhy erotických pomůcek. Jeho nevýhodou je jistá lepivost a rychlé vysychání.
 • Olejové – na bázi petrolejového želé (vazelína)
 • Silikonové lubrikanty – ty jsou na bázi silikonu– vyrobeny ze silikonu a dalších přídavných látek, jsou mastnější, poskytují déle trvající kluznost než lubrikační gel na vodní bázi. Jsou doporučovány na anální sex, neboť více lubrikují. Silikon poškozuje erotické pomůcky, které jsou vyrobeny ze silikonu.
 • Anální lubrikanty mohou být také na vodní i silikonové bázi, většinou obsahují desinfekční složku a lehce znecitlivující složku, pro snadnější roztažení konečníku.
 • Přírodní lubrikanty - jejich složení je vytvořené pro ženy, které hledají vědomější způsob života. jsou to lubrikační gely bez přísad a neobsahují žádný glycerin, parabeny, oleje, tuky, parfémy ani konzervační látky!
 • Další: aromatizované, ochucené, hřejivé, lubrikanty s efektem oddálení ejakulace, masážní, s obsahem feromonů atd, mentolové pro silnější stimulaci

 

Specifikace:

 • Obsah: 100 ml
 • Bez konzervantů
 • Bez parabenů a glycerinů
 • Dermatologicky vyzkoušené a vyzkoušené.
 • Složení: voda (voda), propylenglykol, ethoxydiglykol, hydroxypropyl guar, hydroxypropyltrimoniumchlorid, hydroxyetylcelulóza, sodná sůl sacharinu, kyselina citronová.

Tento produkt nabízíme dále v následujících baleních: