Neohodnoceno

Silikonový lubrikační gel anální Pjur Backdoor Relaxing 100 ml

Lubrikační gel pro anální sex. Silikonový vzorec a extra kluzké přísady.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 827160104368
Značka: Pjur
499 Kč
Kategorie: ANÁLNÍ lubrikanty
Barva: neuvedeno
Materiál: silikonová báze
Velikost: 100 ml

Lubrikační gel pro hladký anální styk.

Anální styk, zejména intenzivnější rozmanitosti, vyžaduje za určitých okolností opatrnější přístup. 

Abychom vyhověli těmto náročnějším požadavkům, byly přísady dávkovány ve vyšší koncentraci pro vytvoření silikonového vzorce Pjur BACK DOOR Relaxing Silicone Anal Glide. Toto speciální složení se liší lubrikačního gelu od Pjur Analyse me! Mimořádně dlouhotrvající lubrikační účinek silikonového složení a vysoce kvalitní jojobové výtažky uvolňují svěrače a činí pokožku jemnou a hladkou. 

Hardcore anální hru si tedy můžete užít bez bolesti, zatímco větší hračky vám mohou poskytnout mnohem více zábavy.

 

PJUR

 

Lubrikační gely spojují příjemné s užitečný. Řeší hned několik problémů a navíc dokáží být užiteční i tam, kde žádný problém není. Prostě by měli být součástí šuplíku každé ložnice, protože své uplatnění najdou všude.

Problémy s lubrikací u žen, pomoc při análním sexu, příjemnější masturbace, orální sex bez zápachů, snadnější použití sexuálních pomůcek… Tohle jsou základní důvody proč lubrikační gel můžete rozhodně potřebovat. A pokud Vás netrápí ani jeden z těchto případů, tak se zkuste podívat například po lubrikačním gelu, se kterým svému milenci/milence můžete poskytnout vzrušující masáž.

Lubrikační gely dělíme do následujících skupin:

  • Vodní – neboli vodou rozpustné. Jsou nejméně dráždící lidskou pokožku, jsou vyrobeny bez použití olejů a silikonu a tak jsou naprosto neutrální a použitelné na všechny druhy erotických pomůcek. Jeho nevýhodou je jistá lepivost a rychlé vysychání.
  • Olejové – na bázi petrolejového želé (vazelína)
  • Silikonové – ty jsou na bázi silikonu– vyrobeny ze silikonu a dalších přídavných látek, jsou mastnější, poskytují déle trvající kluznost než lubrikační gel na vodní bázi. Jsou doporučovány na anální sex, neboť více lubrikují. Silikon poškozuje erotické pomůcky, které jsou vyrobeny ze silikonu.
  • Anální lubrikanty mohou být také na vodní i silikonové bázi, většinou obsahují desinfekční složku a lehce znecitlivující složku, pro snadnější roztažení konečníku.
  • Další: aromatizované, ochucené, hřejivé, lubrikanty s efektem oddálení ejakulace, masážní, s obsahem feromonů atd, mentolové pro silnější stimulaci

 

Specifikace:

  • Kompatibilní s latexovými kondomy.
  • Speciálně vyvinutý pro intenzivní anální sex
  • S přírodní, relaxační jojobou
  • Extra kluzný
  • Složení: Dimethicone, Dimethiconol, olej ze semen Simmondsia Chinensis (Jojoba), kůrový olej Amyris Balsamifera.