Neohodnoceno

Elegantní Satisfyer - dráždič klitorisu - LELO SONA

Elegantní barva. Nejdokonalejší vzrušení. To je Satisfyer SONA od značky LELO.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 7350075026164
Značka: LELO
1 999 Kč –10 % 1 799 Kč
Kategorie: Satisfyery
Barva: růžová
Materiál: silikon + ABS (termoplast)
Napájení: USB nabíjecí
Velikost: neuvedeno
Voděodolnost: voděodolný
Elegantní Satisfyer dráždič klitorisu LELO SONA (2)
Akce Novinka
1 999 Kč –10 %

Užijte si sexuální požitek s tímto SONA přísavkem. 

Stimulujte klitoris vlnami rovnoměrného bzučení, které vám umožní dosáhnout orgasmů pomocí příjemné vnitřní masáže. Progresivní vzrušení a orgasmus, který vychází z nejhlubšího tvého bytí.

 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

LELO

 

Představujeme Vám revoluční erotickou pomůcku pro moderní ženu - Satisfyery

A co je na principu podtlakových vln tak úžasného? Díky této technologii dochází k prokrvování tkání, které se pak stávají citlivější a sexuální prožitek je díky tomu intenzivnější. Intenzitu sání si vždy můžete nastavit tak, jak vám to v dané chvíli vyhovuje.

Nabízí dokonce dvojitou stimulaci. Jak je toto možné? Klitoris je totiž propojen s bodem G. Podle expertů totiž lze zvýšit prožitek ze stimulace G-bodu současným stimulováním klitorisu. A naopak. Zní to jako revoluce? Možná je! Současná stimulace těchto dvou bodů totiž nabízí intenzivnější orgasmus a jeho snazší a rychlejší dosáhnutí.

Samozřejmě potěší i jako dárek!

 

Specifikace:

  • 8 režimů potěšení
  • Regulátor rychlosti
  • Voděodolný
  • Dobíjecí pomocí USB
  • 2 hodiny nabíjení
  • 1 hodina funkce

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

U tohoto výrobku je silikon použit na části, které přicházejí do kontaktu s tělem a materiál ABS je použit na funkční prvky (tlačítka, držadla atd.)

 

EROTICKÉ POMŮCKY - SATISFYERY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.

 

ABS plast je jedním z nejbezpečnějších materiálů užívaných pro výrobu erotických hraček. ABS neobsahuje ftaláty (změkčovadla), takže je bezpečný při používání. Navíc nemá na povrchu žádné póry ve kterých by se mohly usazovat a množit bakterie. ABS (Acrylnitril Butadien Styrol) má další výhodu v tom, že se lehce čistí (horkou vodou či lihovým přípravkem). Je velmi pevný a tuhý a proto je skvělý pro vibrační erotické pomůcky, skvěle přenáší vibraci. Netlumí tedy výkonnost vibračních motorků. Vibrace se přenášejí většinou do celého těla vibrátoru.