Neohodnoceno

Kožený roubík s popruhy přes hlavu

Kožený roubík vybavený popruhy přes hlavu pro ještě tvrdší hru. Popruhy kožené a kulička do úst silikonová.

Skladem (1 ks)
Kód: 8718924229194
Značka: RIMBA
1 333 Kč –18 % 1 099 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: černá
Materiál: silikon
Průměr roubíku: 4,4 cm
Specifikace: plná kulička
Velikost popruhu: nastavitelná
Kožený roubík s popruhy přes hlavu
1 333 Kč –18 %

Roubík s kuličkou do úst a vybavený popruhy přes hlavu, které evokují tvrdou hru.

Roubík je kožený, kvalitně provedený se stříbrnými detaily v podobě nýtů. Popruh je široký 3 cm a je nastavitelný pomocí 8mi poloh a proto roubík určitě sedne každému. 

Kulička do úst má průměr 4,4 cm a je vyrobená z kvalitního silikonu.

Perfektní pro život BDSM bez omezení.

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

BONDAGE PLAY

 

Co by to bylo za BDSM hry, bez použití roubíkuU milovníků BDSM her by ve sbírce prostě roubík neměl chybětRoubík zacpe pusu a nedovolí protějšku mluvit ani protestovat. UPOZORNĚNÍ! Hlasitým vzdechům a zvukům roubík nezabrání.

Mimo výše zmíněné výhody roubíku, má roubík také psychologický efekt. Zacpání úst roubíkem umí ponížit, omezit, umlčet a tím nositele postavit do submisivní role.

Nabídka roubíků je široká. Klasické roubíky s kuličkounatahovací roubíky pro případ kdy chcete prostor v puse využít ke svým potřebám. Dále roubíky různých tvarů jako je například kostička. Jistě vás nepřekvapí ani roubík s malým dildem či trubičkou, což vám možnosti sexuálních her velmi rozšiřuje.

 

Specifikace:

  • Materiál: kůže a silikon
  • Černá barva
  • Průměr koule: 4,4 cm. 
  • Popruh: 3 cm široký.

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - ROUBÍKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.