Neohodnoceno

Kožený roubík s měkkou vložkou

Roubík z kůže, který má na vložení do úst měkký jazyk. Zapínání na cvočky a celé zdobené nýty. 

Skladem (1 ks)
Kód: 8718924229200
Značka: RIMBA
1 299 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: černá
Materiál: kůže
Průměr roubíku: neuvedeno
Specifikace: jazyk
Velikost popruhu: nastavitelná

Tento roubík je vytvořen pro ty, kteří nehledají něco do čeho se můžou zakousnout, ale spíš lehkou formu roubíku, která je prostě jen umlčí.

Tento roubík je celý kompletně kožený. Popruh je nastavitelný a na vložení do úst má měkký jazyk. Přes ústa tak budete mít popruh se stříbrnými nýty a v ústech měkký jazyk, který ani moc nepostřehnete. 

Zapínaní je na cvočky a to hned na 4 velikosti.

Perfektní pro život BDSM bez omezení.

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

BONDAGE PLAY

 

Co by to bylo za BDSM hry, bez použití roubíkuU milovníků BDSM her by ve sbírce prostě roubík neměl chybětRoubík zacpe pusu a nedovolí protějšku mluvit ani protestovat. UPOZORNĚNÍ! Hlasitým vzdechům a zvukům roubík nezabrání.

Mimo výše zmíněné výhody roubíku, má roubík také psychologický efekt. Zacpání úst roubíkem umí ponížit, omezit, umlčet a tím nositele postavit do submisivní role.

Nabídka roubíků je široká. Klasické roubíky s kuličkounatahovací roubíky pro případ kdy chcete prostor v puse využít ke svým potřebám. Dále roubíky různých tvarů jako je například kostička. Jistě vás nepřekvapí ani roubík s malým dildem či trubičkou, což vám možnosti sexuálních her velmi rozšiřuje.

 

Specifikace:

  • Materiál: Kůže
  • Černá barva
  • Nastavitelná velikost
  • Měkký jazyk do úst