Neohodnoceno

Kožený roubík hnědy Rimba s kruhem potaženým kůží

Kožený hnědý roubík pro uskutečnění zvrhlých sexuálních představ. Kůže může evokovat všemožné nejhlubší představy, je to jen na vás.

Skladem (1 ks)
Kód: 8718924237236
Značka: RIMBA
699 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: hnědá
Materiál: kůže
Průměr: neuvedeno
Specifikace: kruh
Velikost popruhu: nastavitelná
Kožený roubík hnědy Rimba s kruhem potaženým kůží
Novinka

Žijte různé zážitky s tímto roubíkem ve formě prstenu. Roubík je potažený kůží v hnědé barvě což evokuje spoustu zvrhlých sexuálních představ.

Popruh vyroben z kůže má nastavitelnou velikost a roubík ve tvaru O nabízí spoustu možností, jako je například orální sex.

Perfektní hračka pro mnoho BDSM nocí bez omezení.

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

BONDAGE PLAY

 Výrobky Rimba jsou vyráběny s vysokými standardy kvality a vyráběny 100% v Evropě.

 

Roubík je dá se i říct, že zastaralá sexuální pomůcka pro zacpání úst a utišení submisivního člena sexuálních her. Zastará proto, že se používá už mnoho a mnoho let, provedení jde samozřejmě z dobou. Dnes je neodmyslitelnou součástí BDSM praktik. Díky roubíku si můžete splnit ty nejzvrhlejší sexuální představy a strčit tak do úst své milence/milenci třeba i kost, která je připevněná na roubíku. Můžete si tak zahrát na pejska a páníčka, zakomponovat do her ještě masku přes oči, pouta s obojkem a zařadit do BDSM i fetišstické touhy.

 

Specifikace:

  • Materiál: Kůže
  • Barva: Hnědá