Neohodnoceno

Kožený pás cudnosti s análním kolíkem

Kožený pás cudnosti s vestavěným análním kolíkem. Černá barva. Nastavitelný opasek.

Skladem (1 ks)
Kód: 8718924226759
Značka: RIMBA
2 555 Kč –13 % 2 222 Kč
Kategorie: Pásy cudnosti
Barva: černá
Materiál: kůže
Určení: pro muže
Velikost: nastavitelná
Kožený pás cudnosti s análním kolíkem
Akce
2 555 Kč –13 %

Pás cudnosti pro muže, vyrobený z kůže, je opatřen dvěma visacími zámky na bocích.

Můžete jej nastavit do 7 poloh a tím Vám zajišťuje maximální pohodlí při nošení.

Má otvor v rozkroku, do kterého se vejdou varlata a penis. Ale jako bonus má také vestavěný kolík pro dvojitou zábavu.

Naberte dostatek odvahy na pořízení této netradiční hračky. Dvojité trápení, dvojitá zábava s vaším subem. Podle míry zlobení musí dostat odpovídající míru trestu. A jestli už klasický pás cudnosti nestačí, pořiďte mu tento, který má ještě navíc anální kolík.

POZOR: Tato hračka je vhodná pro zkušenější hráče BDSM.

 

Čištění pásů cudnosti je hračkou z čističem hraček, který si můžete vybrat z naší nabídky zde

 

BONDAGE PLAY

 Výrobky Rimba jsou vyráběny s vysokými standardy kvality a vyráběny 100% v Evropě.

 

Pásy cudnosti jsou čím dál častěji vyhledávanou hračkou milovníky BDSMPásy cudnosti představují nejvyšší stupeň sexuálního ,,utrpení,, ve fázi vzrušení. Ejakulovat jednoduše budete moci, až Vám to paní dovolí. Může si s Vámi hrát, může Vás dovádět do extrémní fáze rozkoše kdy budete Vašeho pána prosit, aby ptáčka už vypustil z klícky. 

 

Specifikace:

  • Nastavitelné od 78 cm do 115 cm
  • Vnitřní kolík: 14 cm x 3,5 cm

 

Nejste v této pasáži úplně zběhlí hráči a ptáte se, jaký účel mají pásy cudnosti pro muže?

Způsob a účel použití pásů cudnosti pro muže je samozřejmě na fantazii každého z nás. My Vám ovšem můžeme dát pár inspirativních typů, v jakých situacích se pás cudnosti pro muže dá používat.

Úplně jako první si ale ujasněme, že pás cudnosti pro muže jasně určuje roli mezi ženou a mužem, tedy roli dominantní ženy se submisivním mužem. Proto ať už jste se rozhodli tento sexuální doplněk pořídit z role ženy, ujistěte se, že o to Váš protějšek opravdu stojí. Pásy cudnosti pro muže, není úplně vhodné pořizovat ze srandy či na začátku vztahu, kdy ještě pořádně nevíte, jaký sexuální vztah má vlastně protějšek, v tomhle případě muž, rád.

 

A teď přejděme k pár názorným ukázkám, kdy můžete pás cudnosti pro muže využít:

1.       Večeře ve dvou – Přivítáte svého partnera po příjezdu z práce, vložíte mu do rukou krásně zabalený dárek a oznámíte ,,Jdu se převléknout´´ Na dárku bude vzkaz, také se převlékni a za půl hodiny tě čekám u dveří. Partnerovi výrazy při rozbalení dárku, necháme už čistě na Vaší představivosti. Před odchodem doporučujeme partnera v předsíni ještě pěkně podráždit a u večeře si také nesmíte odpustit pár doteků pod stolem. Váš partner bude tak nadržený, že doma, po odemčení pásu cudnosti pro muže, zažijete divokou noc plnou vášně.

2.       Rodinná oslava  Pozor, tohle použití pásu cudnosti pro muže, je pro odvážnější a nedoporučujeme zkoušet na první pokus. Váš partner slaví narozeniny a za chvíli má dorazit celá rodina. Vy mu, ale přece chcete popřát ještě před příchodem ostatních, protože pro něj máte dárek, který má zůstat jen mezi Vámi. Manžel dárek rozbalí a vy dodáte, běž na záchod a zamkni se, trochu si pohrajeme. Manžel odejde a po jeho návratu, už je doma několik dalších návštěvníků. Manželových rozpaků si ovšem všimnete jen vy. Zaručujeme Vám, že partnerovi bude celý den pěkné horko!