Neohodnoceno

Kožený pás cudnosti pro ženy - úzký zadeček - velikost M / L

Pás cudnosti s předním otvorem pro vykonávání potřeby. Kožené provedení s visacími zámky.

Skladem (1 ks)
Kód: 8718924236543-ML
Značka: RIMBA
1 599 Kč
Kategorie: Pásy cudnosti
Barva: černá
Materiál: kůže
Určení: pro ženy
Velikost: M/L

Kožený pás cudnosti, který je otevřený v rozkroku. 

Tyto kalhotky mají na zadku úzký pás, aby zakryly jen to co zakrývat mají.

Pás cudnosti  nastavitelnou velikost díky sponám na bocích a uzamykatelný pomocí visacích zámků.

 

Čištění pásů cudnosti je hračkou z čističem hraček, který si můžete vybrat z naší nabídky zde. 

 

BONDAGE PLAY

Výrobky Rimba jsou vyráběny s vysokými standardy kvality a vyráběny 100% v Evropě.

 

Nabízené velikosti:

  • SM: 36, 38 a 40
  • ML: 42, 44 a 46

Velikost tohoto produktu je M / L.

Pro velikost S / M klikněte zde.

 

Dostaňte svou milenku pod kontrolu pomocí pásu cudnosti, ve kterém bez vašeho svolení nemůže svobodně rozhodovat o svých sexuálních potřebách. Jednoduše ji zamkněte a rozhodování dostaňte do svých rukou.

Je na Vás jestli pás cudnosti použijete pro dlouhodobější omezování svobody nebo pro zpestření sexuálních zážitků. Zamknout pás můžete na jak dlouho jen chcete a také můžete vyzkoušet jak dlouho to žena vydrží. Pás cudnosti může být pohodlný a vzrušující nebo také ponižující a omezující záležitostí.

Zamkněte ji, utište její potřeby, utište její vzrušení a touhy, ovládejte její orgasmy, ovládejte její sexuální život, ovládejte ji celou! Pás cudnosti je tu, aby muži měli šanci udržet ženskou touhu na uzdě.

 

Specifikace:

  • Kůže
  • Nastavitelná velikost do dvou velikostních variant
  • Anální kolík součástí
  • 2x visací zámek

 

Nejste v této pasáži úplně zběhlí hráči a ptáte se, jaký účel mají pásy cudnosti pro ženy?

Způsob a účel použití pásů cudnosti pro muže je samozřejmě na fantazii každého z nás. My Vám ovšem můžeme dát pár inspirativních typů, v jakých situacích se pás cudnosti pro ženy dá používat.

Úplně jako první si ale ujasněme, že pás cudnosti pro ženy jasně určuje roli mezi mužem a ženou, tedy roli dominantního muže se submisivní ženou Proto jestli jste se rozhodli tento sexuální doplněk pořídit z role muže, ujistěte se, že o to Váš protějšek opravdu stojí. Pásy cudnosti pro ženy, není úplně vhodné pořizovat ze srandy či na začátku vztahu, kdy ještě pořádně nevíte, jaký sexuální vztah má vlastně protějšek, v tomhle případě žena, ráda.

 

A teď přejděme k pár názorným ukázkám, kdy můžete pás cudnosti pro ženy využít:

1.       Večeře ve dvou – Přivítáte svou partnerku po příjezdu z práce, vložíte jí do rukou krásně zabalený dárek a oznámíte ,,Jdu se převléknout´´ Na dárku bude vzkaz, také se převlékni a za půl hodiny tě čekám u dveří. Partnerčiny výrazy při rozbalení dárku, necháme už čistě na Vaší představivosti. Před odchodem doporučujeme partnerku v předsíni ještě pěkně podráždit a u večeře si také nesmíte odpustit pár doteků pod stolem. Vaše partnerka bude tak nadržená, že doma, po odemčení pásu cudnosti pro ženy, zažijete divokou noc plnou vášně.

2.       Rodinná oslava  Pozor, tohle použití pásu cudnosti pro ženy, je pro odvážnější a nedoporučujeme zkoušet na první pokus. Vaše partnerka slaví narozeniny a za chvíli má dorazit celá rodina. Vy jí, ale přece chcete popřát ještě před příchodem ostatních, protože pro ni máte dárek, který má zůstat jen mezi Vámi. Partnerka dárek rozbalí a vy dodáte, běž na záchod a zamkni se, trochu si pohrajeme. Partnerka odejde a po jejím návratu, už je doma několik dalších návštěvníků. Manželčiných rozpaků si ovšem všimnete jen vy. Zaručujeme Vám, že partnerce bude celý den pěkné horko!