Neohodnoceno

Kožený fialový roubík

Roubík v podobě černé kuličky s fialovým popruhem, který je kožený a nastavitelný.

Skladem (1 ks)
Kód: 8718924232583
Značka: RIMBA
777 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: fialová
Materiál: silikon
Průměr roubíku: 4,4 cm
Specifikace: plná kulička
Velikost popruhu: nastavitelná

Roubík se silikonovou kuličkou do úst o průměru 4,4 cm. Roubík má popruh zajímavé fialové barvy, která oživí sbírku vašich sexuálních pomůcek.

Silikon je velice příjemný na skousnutí, bezpečný a navíc se dobře čistí.

Popruh je z kůže a plně nastavitelný na 7 pozic pomocí spony. Roubík je pohodlný a pevně drží na svém místě.  

Roubík je perfektní pro noci plné BDSM her bez omezení.

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

BONDAGE PLAY

 

Co by to bylo za BDSM hry, bez použití roubíkuU milovníků BDSM her by ve sbírce prostě roubík neměl chybětRoubík zacpe pusu a nedovolí protějšku mluvit ani protestovat. UPOZORNĚNÍ! Hlasitým vzdechům a zvukům roubík nezabrání.

Mimo výše zmíněné výhody roubíku, má roubík také psychologický efekt. Zacpání úst roubíkem umí ponížit, omezit, umlčet a tím nositele postavit do submisivní role.

Nabídka roubíků je široká. Klasické roubíky s kuličkounatahovací roubíky pro případ kdy chcete prostor v puse využít ke svým potřebám. Dále roubíky různých tvarů jako je například kostička. Jistě vás nepřekvapí ani roubík s malým dildem či trubičkou, což vám možnosti sexuálních her velmi rozšiřuje.

 

Specifikace:

  • Materiál: kůže a silikon
  • Barva: Fialová
  • Kulička o průměru 4,4 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - ROUBÍKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.