Neohodnoceno

Kožený BDSM bič RIMBA 50 cm černý

BDSM bičík z kůže, která ho dělá opravdu vzrušujícím. Navíc přitažlivá délka 50 cm je přesně to, co potřebujete.

Skladem (2 ks)
Kód: 8718924235966
Značka: RIMBA
999 Kč
Kategorie: Bičíky, plácačky a důtky
Barva: černá
Materiál: kůže
Velikost: 50 cm

Tento bič zvýší napětí ve hře BDSM!

Je pro odvážné sexuální hráče, dokáže extrémně napružit a zvýšit citlivost kůže. Každým švihnutím s tímto bičíkem bude Vaše touha silnější a silnější. 

Je vyroben z kůže a má délku 50 cm, se kterou můžete prozkoumat svět plný sexuálních fantazií. Tento bičík je ideální pro vše, co chcete dělat, stačí následovat instinkty.

 

Pro prodloužení životnosti bičíku a dodržování správné hygieny použijte čistič hraček.

 

BONDAGE PLAY

 Výrobky Rimba jsou vyráběny s vysokými standardy kvality a vyráběny 100% v Evropě.

 

Bičíky, důtky a plácačky jsou běžným doplňkem sexuální výbavy lidí, kteří se toho prostě nebojí. Lidí, které vzrušuje dostat nebo naopak dát někomu pár na zadek. Štípnutím, které způsobí právě plácnutí bičíkem či důtkou, dojde k prokrvení kůže a tím se kůže stává citlivější a sex tak mnohem vzrušující.

Tyto pomůcky jsou naprosto typickým vybavením pro BDSM hrátky. Spoutejte svou subinu/suba pouty, nasaďte mu pásku na oči, vezměte do rukou bičík či důtku a ukažte svému submisivnímu partnerovi kdo je tady dominant.

Ať už jste zastánce BDSM her nebo si chcete bičík či důtku pořídit pro zpestření sexuálních zážitků, určitě nebudete litovat, pokud ovšem víte, že o to i Váš milenec stojí.

Po výběru je už jen a jen na Vás jak moc budete v posteli zvrhlí, zda tuto pomůcku zkombinujete s poutymaskou, svorkami na bradavky či dalšími sexuálními hračkami.

 

Specifikace:

  • Materiál: Kůže a plast
  • Velikost: 50 cm dlouhý
  • Barva: Černá