Neohodnoceno

Koženková sada - pouta na ruce a krk

Sada pout z kůže v černé barvě. Sada obsahuje pouta, límec a propojovací pás.

Skladem (2 ks)
Kód: 8718627529959
Značka: Easy Toys
1 499 Kč
Kategorie: Pouta
Barva: černá
Materiál: umělá kůže
Velikost: nastavitelná

Ukažte, kdo je šéfem s touto vzrušující sadou pro svazování. 

Sada obsahuje kabelový postroj, pouta a límec. Límec i pouta jsou nastavitelná a mají design pro dokonalé uchycení. 

Jsou vyrobeny z umělé kůže a uvnitř mají měkkou pěnu, která zajišťuje pohodlí. 

Kabelový svazek je vybaven malým kroužkem D a velkým kroužkem D, což je ideální pro připevnění a odstranění sponek ve chvíli kdy je to na místě.

Sadu pout můžete kombinovat s dalšími hračkami s naší nabídky dle Vaší libosti.

Sexuální požitky trochu jinak aneb sex s trochou hříchu. Drží Vás myšlenka mít nad svým partnerem/partnerkou více nadvlády? Nedokážete se zbavit vzrušení při myšlence, že je Váš sexuální objekt připoután k posteli a vy si tak s ním můžete dělat co Vás jen napadne? Tento nápad drží, věřte nevěřte, čím dál víc lidí.

Pouta jsou velmi oblíbenou sexuální hračkou. Jednoduchý a přitom tak geniální nápad jak si dopřát mnohem víc vášně. Upusťte fantazii i tomuto způsobu her a vyzkoušejte hned několik možností spoutání. Sexuální objekt může ležet na zádech a ruce mít za hlavou spoutané k čelu postele. To samé může být i při poloze na břiše. Pouta ovšem nabízí o možností spoutání ruky s nohou a nebo se připoutejte k sobě a užijte si jaké to je mít sex bez možnosti útěku.

 

Čištění poutacího příslušenství je hračkou z čističem hraček, který si můžete vybrat z naší nabídky zde

 

SNADNÉ

 

Sexuální požitky trochu jinak aneb sex s trochou hříchu. Drží Vás myšlenka mít nad svým partnerem/partnerkou více nadvlády? Nedokážete se zbavit vzrušení při myšlence, že je Váš sexuální objekt připoután k posteli a vy si tak s ním můžete dělat co Vás jen napadne? Tento nápad drží, věřte nevěřte, čím dál víc lidí.

Pouta jsou velmi oblíbenou sexuální hračkou. Jednoduchý a přitom tak geniální nápad, jak si dopřát mnohem víc vášně. Upusťte fantazii i tomuto způsobu her a vyzkoušejte hned několik možností spoutání. Sexuální objekt může ležet na zádech a ruce mít za hlavou spoutané k čelu postele. To samé může být i při poloze na břiše. Pouta ovšem nabízí o možností spoutání ruky s nohou a nebo se připoutejte k sobě a užijte si jaké to je mít sex bez možnosti útěku.

 

Specifikace:

  • Sada ligatury postroje
  • Imitace kůže
  • Měkké polstrování uvnitř