Neohodnoceno

Kožená pásková maska s okem pro připoutání

Kožená maska, která se podoba vzhledu klece či tlamy je sexuálním doplňkem ideálním pro BDSM páry. Nastavitelná velikost.

Skladem (1 ks)
Kód: 8718924229347
Značka: RIMBA
1 699 Kč –12 % 1 499 Kč
Kategorie: Masky BDSM
Barva: černá
Materiál: kůže
Velikost: nastavitelná
Kožená pásková maska s okem pro připoutání 1
1 699 Kč –12 %

Kožená maska ​​v podobě tlamy či klece se zavěšovacím okem nahoře. Tato maska je ideální pro páry pokročilé v BDSM hrách, je důležitá důvěra a znalost těchto sexuálních praktik.

Nastavitelná velikost na zadní straně pomocí dvou popruhů s kovovými sponami. 

Perfektní pro život BDSM nocí bez omezení.

 

BONDAGE PLAY

Výrobky Rimba jsou vyráběny s vysokými standardy kvality a vyráběny 100% v Evropě.

 

Maska tohoto typu je typická pro BDSM hry. Rozhodně nedoporučujeme její použití tam, kde nejsou zkušenosti s jemnějšími sexuálními hračkami a tam kde není v sexuálním vztahu důvěra a společný vkus pro sexuální zážitky.

Tyto masky mají za úkol pomoci v znehybnění nositele, omezit jeho vnímaní okolí a to buď zakrytí očí, úst, uší či všeho dohromady. Submisivní článek sexuálního vztahu je tak ponížen a částečně zbaven vjemových smyslů. Jejich přítomnost poskytuje dominantovi velké vzrušení a pocit nadřazenosti. Některé masky jsou vybaveny i háčkem na obojek nebo například svorkami na bradavky…díky těmto doplňkům je maska ještě více přitahující pro dominanta a dopřeje větší vzrušení a rozsah hry.

Maska je ideální pro využití při bondage (erotická technika svazování). Při svázání celého těla zakryjete vjemové smysly svazovaného a tím mu ještě více omezíte veškeré šanci na sexuální projevy.

Přejeme mnoho vzrušujících sexuálních zážitků!

 

Specifikace:

  • Materiál: Kůže
  • Černá barva
  • Nastavitelný