Neohodnoceno

Kožená otrocká maska černá

Kožená maska ze sedlové kůže. Proužkovaný design. Určená pro BDSM hry a vztahy. Černá barva, nastavitelná velikost.

Skladem (1 ks)
Kód: 8714273533081
Značka: OUCH
2 599 Kč –8 % 2 399 Kč
Kategorie: Masky, škrabošky
Barva: černá
Materiál: kůže
Velikost: nastavitelná
Kožená otrocká maska černá
2 599 Kč –8 %

Maska pro drsnější hrátky. Tvrdší materiál pro udělení lekce od dominantního článku v páru.

Částečně otevřená kožená pánská maska ​​vyrobená z vysoce kvalitní sedlové kůže. 

Pomocí řady proužků můžete nastavit masku pro většinu velikostí. Složitý a částečně odhalený design této masky je dokonalou volbou pro pány a submisivní partnery, aby byl viditelný úsměv či úšklebek bolesti. 

Ideální pro život BDSM bez omezení. 

 

OUCH!

 

Maska tohoto typu je typická pro BDSM hry. Rozhodně nedoporučujeme její použití tam, kde nejsou zkušenosti s jemnějšími sexuálními hračkami a tam kde není v sexuálním vztahu důvěra a společný vkus pro sexuální zážitky.

Tyto masky mají za úkol pomoci v znehybnění nositele, omezit jeho vnímaní okolí a to buď zakrytí očí, úst, uší či všeho dohromady. Submisivní článek sexuálního vztahu je tak ponížen a částečně zbaven vjemových smyslů. Jejich přítomnost poskytuje dominantovi velké vzrušení a pocit nadřazenosti. Některé masky jsou vybaveny i háčkem na obojek nebo například svorkami na bradavky…díky těmto doplňkům je maska ještě více přitahující pro dominanta a dopřeje větší vzrušení a rozsah hry.

Maska je ideální pro využití při bondage (erotická technika svazování). Při svázání celého těla zakryjete vjemové smysly svazovaného a tím mu ještě více omezíte veškeré šanci na sexuální projevy.

Přejeme mnoho vzrušujících sexuálních zážitků!

 

Specifikace:

  • Nastavitelný
  • Polootevřený design
  • Kůže
  • Rozměry: 30 cm x 15,5 cm