Neohodnoceno

Kožená maska s odnímatelným zakrytím očí a úst

Maska z kůže v černé barvě, která ještě zpřísní Vaše sexuální hry. Univerzální a nastavitelná velikost. Odnímatelné klapky na oči a ústa.  

Vyprodáno
Kód: 8718924229132
Značka: RIMBA
2 599 Kč –12 % 2 299 Kč
Kategorie: Masky, škrabošky
Barva: černá
Materiál: kůže
Velikost: nastavitelná
Kožená maska s odnímatelným zakrytím očí a úst 1
Akce
2 599 Kč –12 %

Kožená maska ​​s otvory na oči a ústa. Otvory jsou odnímatelné pomocí cvoků. Je jen na Vás zda submisivního sexuálního partnera necháte slepého a němého nebo mu poskytnete lehký pocit svobody tím, že oči a ústa odkryjete. 

Maska má nastavitelnou velikost díky korzetovému zapínaní.

Perfektní pro BDSM život a plno nocí bez omezení.

 

BONDAGE PLAY

 Výrobky Rimba jsou vyráběny s vysokými standardy kvality a vyráběny 100% v Evropě.

 

Maska tohoto typu je typická pro BDSM hry. Rozhodně nedoporučujeme její použití tam, kde nejsou zkušenosti s jemnějšími sexuálními hračkami a tam kde není v sexuálním vztahu důvěra a společný vkus pro sexuální zážitky.

Tyto masky mají za úkol pomoci v znehybnění nositele, omezit jeho vnímaní okolí a to buď zakrytí očí, úst, uší či všeho dohromady. Submisivní článek sexuálního vztahu je tak ponížen a částečně zbaven vjemových smyslů. Jejich přítomnost poskytuje dominantovi velké vzrušení a pocit nadřazenosti. Některé masky jsou vybaveny i háčkem na obojek nebo například svorkami na bradavky…díky těmto doplňkům je maska ještě více přitahující pro dominanta a dopřeje větší vzrušení a rozsah hry.

Maska je ideální pro využití při bondage (erotická technika svazování). Při svázání celého těla zakryjete vjemové smysly svazovaného a tím mu ještě více omezíte veškeré šanci na sexuální projevy.

Přejeme mnoho vzrušujících sexuálních zážitků!

 

Specifikace:

  • Materiál: Kůže
  • Barva: Černá
  • Nastavitelná - univerzální velikost