Neohodnoceno

Kožená maska s kovovými cvoky

Kožená maska na půl obličeje. Zdobená kovovými nýty. Snadno nastavitelný velikost pomocí tkaniček. Barva černá. 

Skladem (1 ks)
Kód: 8718924229316
Značka: RIMBA
1 699 Kč
Kategorie: Masky, škrabošky
Barva: černá
Materiál: kůže
Velikost: nastavitelná

Poloviční maska, která zakryje pouze horní polovinu obličeje od nosu nahoru. Je ​​zdobená nýty, které ji dělají velmi dynamickou.

Má otvory v očích a nose pro snadné vnímání a dýchání. Velikost je nastavitelná pomocí bavlněných tkaniček na obou stranách hlavy. 

Uvolněte se, uvolněte uzdu své fantazii a nechte se unášet milostnými hrátkami se svým protějškem. 

Perfektní pro život BDSM bez omezení.

 

BONDAGE PLAY

 

Maska tohoto typu je typická pro BDSM hry. Rozhodně nedoporučujeme její použití tam, kde nejsou zkušenosti s jemnějšími sexuálními hračkami a tam kde není v sexuálním vztahu důvěra a společný vkus pro sexuální zážitky.

Tyto masky mají za úkol pomoci v znehybnění nositele, omezit jeho vnímaní okolí a to buď zakrytí očí, úst, uší či všeho dohromady. Submisivní článek sexuálního vztahu je tak ponížen a částečně zbaven vjemových smyslů. Jejich přítomnost poskytuje dominantovi velké vzrušení a pocit nadřazenosti. Některé masky jsou vybaveny i háčkem na obojek nebo například svorkami na bradavky…díky těmto doplňkům je maska ještě více přitahující pro dominanta a dopřeje větší vzrušení a rozsah hry.

Maska je ideální pro využití při bondage (erotická technika svazování). Při svázání celého těla zakryjete vjemové smysly svazovaného a tím mu ještě více omezíte veškeré šanci na sexuální projevy.

Přejeme mnoho vzrušujících sexuálních zážitků!

 

Specifikace:

  • Materiál: Kůže
  • Černá barva
  • Nastavitelné pomocí tkaniček.