Neohodnoceno

Kovové venušiny kuličky Padesát odstínů šedi MINI- 85g

Venušiny kuličky Padesát odstínů šedé ve zmenšené verzi pro začátečníky. Celková váha koulí 85 g. Lesklé, kovové kuličky na černé šňůrce.

Skladem (5 ks)
Kód: 5060680311099
699 Kč
Kategorie: Venušiny kuličky
Barva: černá/stříbrná
Materiál: kov
Velikost: průměr 2,2 cm, celkem 9 x 2,2 cm

Začněte svou stimulaci s touto malou verzí kovových venušiných kuliček z edice Padesát odstínů šedé a vydejte se na vyšší úroveň připravení. Vynikající volba pro začátečníky, kteří hledají tonizační výzvu a chtějí si užít vynikající potěšení ve stylu Anastasia.

„Červenám se při neustálém pohybu stříbrných koulí. Převažují se uvnitř mě, vnitřně mě masírují a nutí mě cítit potřebu, potřebu sexu. Ach, ten pocit je vynikající.“ - Anastasia Steele.

K vytvoření těchto venušiných kuliček pro začátečníky byl použit hladký, pevný kov a silikon. S celkovou hmotností 85 g jsou ideální pro pohodlné používání a měkké a jemné zpevnění pánevního dna. 

Kuličky jsou dodávány v reprezentativní krabičce, kde jsou uloženy v saténovém pytlíčku. Tato kombinace z nich dělá ideální erotický dárek pro fanoušky knižní či filmové edice Fifty Shades of Grey.

 

Pro příjemnější vložení do vagíny doporučujeme použít lubrikační gel. Z naší nabídky vám můžeme nabídnout lubrikační gely hned několika typů zde.

Po vyjmutí je dobré Venušiny kuličky vydesinfikovat a to například čističem hraček EROS.

 

PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI

Z edice padesáti odstínů šedé, Oficiální kolekce potěšení schválená autorem EL Jamesem.

 

Venušiny kuličky jsou užitečné jako pomocníci pro posílení pánevního dna. Pomocí tlaku, kterým působí na poševní konec, přivádí svaly k potřebě stahovat se a tím udržet kuličky uvnitř. Tímto stahováním svalů se svaly posilují a pánevní dno se stává pevnější. Žena tím prakticky omládne a zároveň díky pevnému pánevnímu dnu může docílit mnohem intenzivnějších pocitů při sexu. Při nošení Venušiných kuliček zároveň dochází ke stimulaci bodu G, žena je tak vzrušená a zvyšuje se tím chuť na samotný sex.

Princip stimulace spočívá v tom, že uvnitř každé kuličky je umístěna ještě jedna kulička, menší a ta se při sebemenším pohybu obrací a tato rotace vytváří vibrace, které dráždí pochvu. Venušiny kuličky můžou být jednotlivé a také spojené šňůrkou, díky které se i vytahují. Druhá varianta je bezpečnější a vhodnější pro začátečníky.

 

Specifikace:

  • Menší verze Venušiných kuliček z edice Padesát odstínů šedi
  • Hladký, pevný kov s celkovou hmotností 85 g. Snadno odstranitelné díky silnému silikonovému kabelu.
  • Diskrétní a tiché, takže je můžete nosit kdekoliv
  • Snadno se nosí, vyjímají a čistí po použití.
  • Chromováno, s jádrem z uhlíkové oceli.
  • Celková délka 21,6 cm
  • Použitelná délka 8,9 cm
  • Průměr 2,2 cm