Neohodnoceno

Kovové venušiny kuličky Padesát odstínů šedi - 221g

Venušiny kuličky o velké hmotnosti určené pro pokročilejší uživatelky. Z edice Padesát odstínů šedi. Lesklé, kovové kuličky na černé šňůrce.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 5060108819749
888 Kč
Kategorie: Venušiny kuličky
Barva: černá/stříbrná
Materiál: kov
Velikost: průměr 2,2 cm, celkem 9 x 2,2 cm

Poševní stimulace s venušinými kuličkami z řady Fifty Shades of Grey vás dostane do nebe.

Diskrétní stimulace vašeho bodu G spolu s vysokou váhou k uchopení jsou kuličky Inner Goddess Silver Pleasure Balls vynikající volbou pro ty, kteří potřebují pokročilejší zpevnění poševních svalů.

Tyto venušiny kuličky o vysoké váze jsou vyrobeny z hladkého a zároveň pevného kovu. Jsou určeny pro ty, kteří s nošením venušiných kuliček mají již zkušenosti a nyní touží po silnějších pocitech a větší výzvě posílení pánevního dna.

Tyto kuličky nabízejí kombinovanou hmotnost 7,8 g, což může maximalizovat účinky vaší tonizace a vaginálního posílení.

Kuličky jsou dodávány v reprezentativní krabičce, kde jsou uloženy v saténovém pytlíčku. Tato kombinace z nich dělá ideální erotický dárek pro fanoušky knižní či filmové edice Fifty Shades of Grey.

 

Pro příjemnější vložení do vagíny doporučujeme použít lubrikační gel. Z naší nabídky vám můžeme nabídnout lubrikační gely hned několika typů zde.

Po vyjmutí je dobré Venušiny kuličky vydesinfikovat a to například čističem hraček EROS.

 

PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI
Z edice padesáti odstínů šedé, Oficiální kolekce potěšení schválená autorem EL Jamesem.

 

Venušiny kuličky jsou užitečné jako pomocníci pro posílení pánevního dna. Pomocí tlaku, kterým působí na poševní konec, přivádí svaly k potřebě stahovat se a tím udržet kuličky uvnitř. Tímto stahováním svalů se svaly posilují a pánevní dno se stává pevnější. Žena tím prakticky omládne a zároveň díky pevnému pánevnímu dnu může docílit mnohem intenzivnějších pocitů při sexu. Při nošení Venušiných kuliček zároveň dochází ke stimulaci bodu G, žena je tak vzrušená a zvyšuje se tím chuť na samotný sex.

Princip stimulace spočívá v tom, že uvnitř každé kuličky je umístěna ještě jedna kulička, menší a ta se při sebemenším pohybu obrací a tato rotace vytváří vibrace, které dráždí pochvu. Venušiny kuličky můžou být jednotlivé a také spojené šňůrkou, díky které se i vytahují. Druhá varianta je bezpečnější a vhodnější pro začátečníky.

 

Specifikace:

  • Těžké kovové venušiny koule pro středně pokročilé a pokročilé uživatele.
  • Každá z koulí má tenký obvod jen 2,2 cm v obvodu, což je výzva i pro ty nejpokročilejší uživatele kegelových koulí.
  • Hladký, pevný kov pro plný a těžký pocit, s celkovou hmotností 221 g. Snadno odstranitelné díky silnému silikonovému kabelu.
  • Diskrétní a tiché, takže je můžete nosit kdekoliv
  • Snadno se nosí, vyjímají a čistí po použití.
  • Chromováno, s jádrem z uhlíkové oceli.