Neohodnoceno

Klec na penis se stimulací klitorisu a dálkovým ovládáním vibrací - černá

Silikonová klec na penis vybavena stimulací klitorisu pomocí dálkově ovládaných vibrací. Ideální hračka pro páry. Barva černá.

Skladem (2 ks)
Kód: 782421069322
Značka: Doc Johnson
2 699 Kč
Kategorie: Pásy cudnosti
Barva: černá
Materiál: silikon
Určení: pro muže
Velikost: neuvedeno

Pás cudnosti v podobě klece na penis s myšlenkou párového uspokojení.

Tento mužský pás cudnosti se skládá ze dvou částí, silikonová klec a vibrační vajíčko. 

Pomocí bezdrátového dálkového ovladače spustíte silné stimulující vibrace, které stimulují penis a zároveň i klitoris milenky. 

Černý, měkký a tak i pohodlný pás cudnosti, který není úplně určen pro běžné nošení, ale spíše pro prodloužení sexuálních hrátek o samotě.

Užijte si maximum bez obav díky jeho dálkovému ovládání.

 

Čištění pásů cudnosti je hračkou z čističem hraček, který si můžete vybrat z naší nabídky zde.

 

DOC JOHNSON

 

Pásy cudnosti jsou čím dál častěji vyhledávanou hračkou milovníky BDSMPásy cudnosti představují nejvyšší stupeň sexuálního ,,utrpení,, ve fázi vzrušení. Ejakulovat jednoduše budete moci, až Vám to paní dovolí. Může si s Vámi hrát, může Vás dovádět do extrémní fáze rozkoše kdy budete Vašeho pána prosit, aby ptáčka už vypustil z klícky.

 

Specifikace:

  • Varianta: Černá
  • 10 vibračních funkcí
  • Potěšení pro páry
  • Silikon
  • Dobíjecí USB
  • Dálkové ovládání

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - PÁSY CUDNOSTI ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.

 

Nejste v této pasáži úplně zběhlí hráči a ptáte se, jaký účel mají pásy cudnosti pro muže?

Způsob a účel použití pásů cudnosti pro muže je samozřejmě na fantazii každého z nás. My Vám ovšem můžeme dát pár inspirativních typů, v jakých situacích se pás cudnosti pro muže dá používat.

Úplně jako první si ale ujasněme, že pás cudnosti pro muže jasně určuje roli mezi ženou a mužem, tedy roli dominantní ženy se submisivním mužem. Proto ať už jste se rozhodli tento sexuální doplněk pořídit z role ženy, ujistěte se, že o to Váš protějšek opravdu stojí. Pásy cudnosti pro muže, není úplně vhodné pořizovat ze srandy či na začátku vztahu, kdy ještě pořádně nevíte, jaký sexuální vztah má vlastně protějšek, v tomhle případě muž, rád.

 

A teď přejděme k pár názorným ukázkám, kdy můžete pás cudnosti pro muže využít:

1.       Večeře ve dvou – Přivítáte svého partnera po příjezdu z práce, vložíte mu do rukou krásně zabalený dárek a oznámíte ,,Jdu se převléknout´´ Na dárku bude vzkaz, také se převlékni a za půl hodiny tě čekám u dveří. Partnerovi výrazy při rozbalení dárku, necháme už čistě na Vaší představivosti. Před odchodem doporučujeme partnera v předsíni ještě pěkně podráždit a u večeře si také nesmíte odpustit pár doteků pod stolem. Váš partner bude tak nadržený, že doma, po odemčení pásu cudnosti pro muže, zažijete divokou noc plnou vášně.

2.       Rodinná oslava  Pozor, tohle použití pásu cudnosti pro muže, je pro odvážnější a nedoporučujeme zkoušet na první pokus. Váš partner slaví narozeniny a za chvíli má dorazit celá rodina. Vy mu, ale přece chcete popřát ještě před příchodem ostatních, protože pro něj máte dárek, který má zůstat jen mezi Vámi. Manžel dárek rozbalí a vy dodáte, běž na záchod a zamkni se, trochu si pohrajeme. Manžel odejde a po jeho návratu, už je doma několik dalších návštěvníků. Manželových rozpaků si ovšem všimnete jen vy. Zaručujeme Vám, že partnerovi bude celý den pěkné horko!