Neohodnoceno

Klasický vibrátor Charlie - Tango - Padesát odstínů šedi

Velmi hladký, velmi jemný, velmi elegantní. Takový je vibrátor Charlie Tango z Padesát odstínů šedi. Luxusní kousek, který ocení každá dáma.

Skladem (1 ks)
Kód: 5060057873151_0CF995
1 082 Kč –8 % 999 Kč
Kategorie: Erotické pomůcky Padesát odstínů
Barva: černá
Materiál: ABS - termo plast
Napájení: AA baterie
Velikost: 16 cm
Voděodolnost: voděodolný
Klasický vibrátor Charlie - Tango - Padesát odstínů šedi
Akce
1 082 Kč –8 %

Elegantní vibrátor Charlie Tango z Padesát odstínů šedi je luxusní kousek, který ocení každá dáma. Jeho povrch je velmi jemný a hladký, jako stvořený pro lásku ve dvou. 

Tvarem je Charlie Tango klasický vibrátor, který vás dovede do nových výšin potěšení a neřesti. Jeho pevné tělo a zaoblená špička s vámi roztační opravdu vášnivé tango, které nemůže skončit jinak než bouřlivým vyvrcholením. Výběr silných vibrací bude následován silnými pocity.

Charlie Tango je perfektní hračka pro páry i samotné dámy. Ať už tento vibrátor z Padesáti odstínů šedi používáte ke stimulaci erotogenních zón navzájem, dráždíte svého milence vlastním potěšením před jeho roztouženým pohledem nebo si večer po náročném dnu chcete užít sama, vždy vám bude k dispozici a nezklame vás.

Kombinace 3 silných vibračních intenzit a 4 kombinací frekvence uspokojí bradavky, klitoris nebo vás rozechvějí hlubokým vniknutím a přivedou vás k silnému vyvrcholení. V posteli i ve vaně. Vibrátor Charlie Tango je totiž plně vodotěsný.

 

PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI

Charlie Tango je klasický vibrátor z oficiální distristribuce Padesát odstínů šedi schválená autorem E L Jamesem.

 

Specifikace:

  • Úžasně hladký a výkonný klasický vibrátor pro vnější i vnitřní stimulaci.
  • Hladká špička nabízí špičkovou stimulaci a smyslná optimálně dlouhá hřídel poskytuje vnitřní blaženost.
  • Prozkoumejte jeho orgasmický výběr 3 intenzit a 4 frekvencí vibrací a zjistěte, které nastavení nebo kombinace vás nejrychleji dovedou k cíli .
  • Charlie Tango je zcela vodotěsný pro potěšení mimo ložnici.
  • Zahrnuje luxusní saténovou úložnou tašku.
  • Použitelná délka: 15,9 cm.
  • Délka: 18,4 cm.
  • Materiál: ABS s PU nátěrem

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VIBRÁTORY Z ABS PLASTU 

ABS plast je jedním z nejbezpečnějších materiálů užívaných pro výrobu erotických hraček. ABS neobsahuje ftaláty (změkčovadla), takže je bezpečný při používání. Navíc nemá na povrchu žádné póry ve kterých by se mohly usazovat a množit bakterie. ABS (Acrylnitril Butadien Styrol) má další výhodu v tom, že se lehce čistí (horkou vodou či lihovým přípravkem). Je velmi pevný a tuhý a proto je skvělý pro vibrační erotické pomůcky, skvěle přenáší vibraci. Netlumí tedy výkonnost vibračních motorků. Vibrace se přenášejí většinou do celého těla vibrátoru.