Neohodnoceno

Klasická kovová pouta ve zlaté barvě

Luxusní kovová pouta ve zlaté barvě. Součástí balení 2 klíče. Možnost rychlého uvolnění.

Skladem (2 ks)
Kód: 603912340877
Značka: FETISH FANTASY
499 Kč
Kategorie: Pouta
Barva: zlatá
Materiál: kov
Velikost: nastavitelná

Kovová pouta pro fetišské páry, které požadují to nejlepší.

Hrdě představujeme edici Fetish Fantasy Gold, skvělou novou kolekci prémiových fetišských pomůcek vyvinutých pro moderní páry.

Vaše fantazie se stane realitou s těmito luxusními zlatými pouty. Tyto eloxované kovové manžety jsou ideální pro začátečníky, ale dostatečně silné, aby uspokojily i ty nejpokročilejší fetišské milovníky. 

Zámek má tlačítko pro rychlé uvolnění v případě, že ztratíte klíče, a jejich robustní design je vyroben tak, aby hrál tvrdě a zajistil, že váš milenec nebude moci uniknout.

 

Čištění poutacího příslušenství je hračkou z čističem hraček, který si můžete vybrat z naší nabídky zde

 

FETISH FANTASY GOLD

 

Sexuální požitky trochu jinak aneb sex s trochou hříchu. Drží Vás myšlenka mít nad svým partnerem/partnerkou více nadvlády? Nedokážete se zbavit vzrušení při myšlence, že je Váš sexuální objekt připoután k posteli a vy si tak s ním můžete dělat co Vás jen napadne? Tento nápad drží, věřte nevěřte, čím dál víc lidí.

Pouta jsou velmi oblíbenou sexuální hračkou. Jednoduchý a přitom tak geniální nápad, jak si dopřát mnohem víc vášně. Upusťte fantazii i tomuto způsobu her a vyzkoušejte hned několik možností spoutání. Sexuální objekt může ležet na zádech a ruce mít za hlavou spoutané k čelu postele. To samé může být i při poloze na břiše. Pouta ovšem nabízí o možností spoutání ruky s nohou a nebo se připoutejte k sobě a užijte si jaké to je mít sex bez možnosti útěku.

 

Specifikace:

  • Materiál: kov
  • Barva: zlatá
  • 2 klíče součástí balení