Neohodnoceno

Klasická kovová pouta v červené barvě

Pouta v netradiční červené barvě. Kovová pouta se dvěma klíči v balení.

Vyprodáno
Kód: 603912104998
Značka: FETISH FANTASY
439 Kč
Kategorie: Pouta
Barva: červená
Materiál: kov
Velikost: nastavitelná

Dopřejte svému milenci překvapení a sobě trochu dominance s těmito kovovými červenými pouty. Tato pouta opravdu budí pozornost a jsou ideální pro občasné neřesti, které chcete svému sexuálnímu partnerovi dopřát. Zavažte se a odvažte se. 

Sexuální požitky trochu jinak aneb sex s trochou hříchu. Drží Vás myšlenka mít nad svým partnerem/partnerkou více nadvlády? Nedokážete se zbavit vzrušení při myšlence, že je Váš sexuální objekt připoután k posteli a vy si tak s ním můžete dělat co Vás jen napadne? Tento nápad drží, věřte nevěřte, čím dál víc lidí.

Pouta jsou velmi oblíbenou sexuální hračkou. Jednoduchý a přitom tak geniální nápad jak si dopřát mnohem víc vášně. Upusťte fantazii i tomuto způsobu her a vyzkoušejte hned několik možností spoutání. Sexuální objekt může ležet na zádech a ruce mít za hlavou spoutané k čelu postele. To samé může být i při poloze na břiše. Pouta ovšem nabízí o možností spoutání ruky s nohou a nebo se připoutejte k sobě a užijte si jaké to je mít sex bez možnosti útěku.

 

FETISH FANTASY SERIES

 

Specifikace:

  • Minimum manžety: 6 cm
  • Maximální manžeta: 8,2 cm
  • Speciální pro páry
  • Materiál : kov
  • 2 klíče součástí balení