Neohodnoceno

Vibrující Venušiny kuličky Lelo Ocean Blue

Vibrující Venušiny kuličky s dálkovým ovladačem. Barva modrá. Dobíjecí USB

Skladem (1 ks)
Kód: L-7545
Značka: LELO
4 999 Kč
Kategorie: Venušiny kuličky
Barva: modrá
Materiál: silikon, ABS - termo plast
Velikost: průměr 3,8 cm, celkem 9,8 x 3,8 cm

Venušiny kuličky HULA jsou vůbec první potěšující kuličky s dálkovým ovládáním na světě. Kuličky se otáčí a současně vibrují, přináší tak zcela nové pocity.

Venušiny kuličky HULA se dají částečně nazývat, díky dvěma možnostmi použití, i vibrátorem. 

A co takhle zahrát si s partnerem vzrušující hru, dálkové ovládání mu dát do rukou, ať si s Vámi hraje?

Dvě možnosti použití:

  • Jemně vložte pouze rotující kuličku dovnitř a nechte pocítit silné vibrace kolem ultracitlivých pysků a až k klitorisu
  • Nebo si kuličky zasuňte dál a můžete je diskrétně nosit uvnitř, takže horní kulička se otáčí kolem bodu G, zatímco spodní kulička poskytuje silné vibrace.

 Vibrace fungují prostřednictvím 8 stimulačních vzorců, z nichž každý je nastavitelný pomocí bezdrátového dálkového ovladače.

 

LELO

 

Pro příjemnější vložení do vagíny doporučujeme použít lubrikační gel. Z naší nabídky vám můžeme nabídnout lubrikační gely hned několika typů zde.

Po vyjmutí je dobré Venušiny kuličky vydesinfikovat a to například čističem hraček EROS.

 

Specifikace:

  • Materiál: Silikon a ABS
  • Barva: modrá
  • Voděodolný
  • Dálkové ovládání
  • USB dobíjecí
  • Rozměry: délka 9,8 cm, průměr 3,8 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

U tohoto výrobku je silikon použit na části, které přicházejí do kontaktu s tělem a materiál ABS je použit na funkční prvky (tlačítka, držadla atd.)

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VENUŠINY KULIČKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.

 

ABS plast je jedním z nejbezpečnějších materiálů užívaných pro výrobu erotických hraček. ABS neobsahuje ftaláty (změkčovadla), takže je bezpečný při používání. Navíc nemá na povrchu žádné póry ve kterých by se mohly usazovat a množit bakterie. ABS (Acrylnitril Butadien Styrol) má další výhodu v tom, že se lehce čistí (horkou vodou či lihovým přípravkem). Je velmi pevný a tuhý a proto je skvělý pro vibrační erotické pomůcky, skvěle přenáší vibraci. Netlumí tedy výkonnost vibračních motorků. Vibrace se přenášejí většinou do celého těla vibrátoru.