Neohodnoceno

Mechanický vibrátor Velký třesk FETISH FANTASY SERIES

Vibrační stroj s velkou výbavou: dildo King Cock 6 ", dildo King Cock 8 ", Bezdrátové dálkové ovládání, univerzální napájecí adaptér, cestovní taška zdarma, saténová maska ​​zdarma, vzorky vlhkého mléka a čističe hraček zdarma

Skladem (1 ks)
Kód: 603912746983
Značka: FETISH FANTASY
8 999 Kč
Kategorie: Vibrátory
Barva: černá, tělová
Materiál: neuvedeno
Napájení: adaptér 240 V
Velikost: neuvedeno
Voděodolnost: neuvedeno

Zažijte vývoj potěšení s úžasným strojem Bigger Bang Sex Machine! Na rozdíl od tradičních sexuálních strojů, které jednoduše vtlačují dovnitř a ven, používá stroj Bigger Bang Sex Machine proprietární technologii Orb-gasm, která umožňuje pístu tlačit a otáčet se současně nebo nezávisle, čímž přináší neuvěřitelné vyvrcholení s výkonem, který odpovídá i několika strojům. 

Díky svému nejmodernějšímu designu, nejmodernějším ovládacím prvkům a bezkonkurenční všestrannosti je tento super kompaktní uspokojovatel nejpokrokovějším sexuálním strojem, který kdy byl vytvořen.

Se samostatnými ovládačem pro tlačení, rotaci a schopností ovládat každou funkci nezávisle nebo současně, máte úplnou kontrolu nad akcí. Žádný jiný stroj na trhu nemá na dosah ruky stovky kombinací potěšení. Ovládejte sex stroj pomocí kruhové podložky na horní straně stroje, nebo použijte praktický dálkový ovladač a užívejte si přesné funkce a ovládání.

Nenechte se zmást malými rozměry - Velký třesk je velký na sílu a ještě větší na vzrušení! Větší třesk, poháněný vysoce výkonným, super silným japonským motorem, poskytuje úžasnou sílu a neuvěřitelný točivý moment, vše v super kompaktním orbitálním tvaru. Úhledný, ergonomický design se pohodlně vejde mezi vaše stehna, aby se dosáhlo těsného proniknutí, nebo můžete jednotku umístit na záda pro divokou jízdu!

Nejúžasnější součástí Velkého třesku je to, jak si můžete přizpůsobit každý zážitek z potěšení a to pokaždé! Chcete zapnout akci na úroveň pět, zatímco dildo se otáčí na druhém nastavení? Jděte do toho, vyberte režim, který je pro vás ten pravý, a přejděte z jemného vtipálka do uspokojivého zdvihu během několika sekund. Možnosti potěšení jsou nekonečné a také zábavné!

Ale nebojte se, Větší třesk není jen pro sólový sex. Díky praktickému dálkovému ovládání je Bigger Bang dokonalý stroj pro páry, který umožňuje Vašemu partnerovi ovládat Vaši rozkoš. 

Stejně jako všechny sexuální stroje Fetish Fantasy, Bigger Bang přichází se vším, co potřebujete a to včetně dvou našich nejprodávanějších amerických dild King Cock American, bezplatných vzorků čističů a krémů na hračky a šikovné cestovní tašky Fetish Fantasy Series, která diskrétně uloží váš stroj.

Získejte orgasmickou spokojenost.

 

FETISH FANTASY SERIES

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

Specifikace:

 • Dálkové ovládání
 • Realistický 
 • Multispeed
 • Multifunkční
 • Otáčí se
 • Zpětné otáčení

Sada obsahuje:

 • King Cock 6 "
 • King Cock 8 "
 • Bezdrátové dálkové ovládání
 • Univerzální napájecí adaptér
 • Cestovní taška zdarma
 • Saténová maska ​​zdarma
 • Vzorky vlhkého mléka a čističe hraček zdarma