Neohodnoceno

Extrémně velký roubík kulatý černý

Velký roubík pro utišení milostných hrátek a uspokojení Vašich sexuální tužeb. Barva černá. Material: Ultrahygienické PVC bez ftalátu.

Skladem (2 ks)
Kód: PD-3633-23
Značka: FETISH FANTASY
432 Kč
Kategorie: Fetish erotické pomůcky
Barva: černá
Materiál: PVC - tvrdší plast
Průměr: 6 cm
Specifikace: plná kulička s dildem
Velikost popruhu: nastavitelná

S mimořádně velkým roubíkem od Fetish Fantasy Extreme můžete Váš subjekt utišit a vychutnávat si tak mnohem intenzivněji požitek ze sexuálních hrátek. Maximální vzrušení, vychutnávání si extrémní touhy partnera a to vše bez velkého hekání a zvuků. Pokud toužíte právě po tomto, jste tu správně. Tato pevná, nadrozměrná kuličková ,,roubička´´ zapadá přesně do úst vašeho milence/milenky, aby ho/ji zachovala v tichosti!

Ultrahygienický PVC roubík neobsahuje ftaláty a nemá zápach ani chuť, když je v ústech. Pohodlný nylonový popruh na hlavu se snadno přizpůsobí většině velikostí.

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde. 

 

117-marcasportada

 

Roubík je dá se i říct, že zastaralá sexuální pomůcka pro zacpání úst a utišení submisivního člena sexuálních her. Zastará proto, že se používá už mnoho a mnoho let, provedení jde samozřejmě z dobou. Dnes je neodmyslitelnou součástí BDSM praktik. Díky roubíku si můžete splnit ty nejzvrhlejší sexuální představy a strčit tak do úst své milence/milenci třeba i kost, která je připevněná na roubíku. Můžete si tak zahrát na pejska a páníčka, zakomponovat do her ještě masku přes oči, pouta s obojkem a zařadit do BDSM i fetišstické touhy.

 

Specifikace:

  • Nastavitelná velikost
  • kulatý roubík do úst
  • PVC hygienický roubík
  • Nylonový popruh

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - ROUBÍKY Z PVC

Měkčené PVC je velice porézní materiál. Není možné ho vyvářet. Očištění je nejlepší desinfekčním mýdlem a vodou. Doporučujeme použít kondom nejlépe nelubrikovaný, který pokryje celou erotickou pomůcku. Lubrikanty jsou vhodné vodní a nedoporučuje se používat oleje.

PVC často obsahuje ftaláty jako změkčovadla, která se uvolňují do těla. Momentálně si prohlížíte jeden ze zdárných důkazů, že i bez ftalátů to jde. U výrobku vám zaručujeme, že je bez obsahu ftalátu, tudíž pro tělo bezpečný.