Neohodnoceno

Erotická houpačka Rimba

Polyesterová sexuální houpačka. Rozhoupejte se a užijte si naprosto skvělou sexuální rozkoš.

Vyprodáno
Kód: 8718924238585
Značka: RIMBA
1 599 Kč
Kategorie: Erotické houpačky
Barva: černá
Velikost: nastavitelná

Komfortní a smyslná 100% polyesterová houpačka pro hraní. Rozhoupejte se k orgasmu. Zažijte nový rozměr sexuálních zážitků. Nebojte se přivázat se a nechat sebou houpat a užívat si slast, kterou Vám při tom sexuální partner poskytne. 

Tato sexuální houpačka má tyčovou podpěru pro nohy a ruce. Nebojte se ji použít jako houpačku ve dveřích, ale pozor ujistěte se, že jste doma sami a že ani sousedé nemohou slyšet Vaše sténání a vzdychání, protože tomu se na šukací houpačce určitě neubráníte.

Sexuální houpačka Vám nabízí vyzkoušet nové sexuální polohy, které by se Vám v posteli prostě nepodařilo uskutečnit. Přivázaná může být jak žena tak i muž. Polohám se meze nekladou. Může jít o všelijaké druhy sexu, anální a orální. 

 

Čištění erotické houpačky je hračkou z čističem hraček, který si můžete vybrat z naší nabídky zde

 

BONDAGE PLAY

 Výrobky Rimba jsou vyráběny s vysokými standardy kvality a vyráběny 100% v Evropě.

 

Specifikace:

  • 100% polyester
  • Podpora nohou a paží

 

Inspirace pro sexuální polohy na houpačce:

Polohy pro erotickou houpačku jsou samozřejmě věcí fantazie každého páru, ale stejně jako u každého jiného produktu, máme i u erotických houpaček pro vás svoje tipy. Pokud trošku váháte jak použít erotickou houpačku, račte se inspirovat obrázky níže. Přejeme mnoho vzrušujících zážitků s našimi erotickými houpačkami.

houpačka 2