Neohodnoceno

Erekční vibrační kroužek s dálkovým ovládáním a 20 vibračními funkcemi

Vibrační erekční kroužek s výčnělky pro dráždění klitorisu. Praktické dálkové ovládání. Černá barva.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6959532315462
Značka: PRETTY LOVE
899 Kč –11 % 799 Kč
Kategorie: Vibrační erekční kroužky
Barva: černá
Napájení: AA baterie, knoflíková baterie
Velikost: 2,8 cm
Voděodolnost: neuvedeno
Erekční vibrační kroužek s dálkovým ovládáním a 20 vibračními funkcemi 5
899 Kč –11 %

Praktický erekční vibrační kroužek v diskrétní černé barvě.

Tento dálkově ovládaný vibrační erekční kroužek má 20 vibračních funkcí, které váš penis silně obejmou, aby vám poskytly noci neustálého potěšení a to ať už jste o samotě nebo s milenkou.

Chcete-li si to užít s milenkou, určitě oceníte malé výčnělky pro dráždění klitorisu, kterými je tento erekční kroužek vybaven. Erekční kroužek se stimulací klitorisu, vibracemi a dálkovým ovládáním, myslíme, že chybět už vám nebude nic. 

 

Pro příjemnější stimulaci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

PRETTYLOVE

Navrženo v USA s nejvyššími standardy kvality.

 

Erekční kroužek může nejen napomoci muži k prodloužení ejakulace, ale může také obsahovat vibrace či výčnělky, které ukážou sedmý div světa ženskému klitorisu. Ach bože... Dokážete si představit, ten nový rozměr Vašich sexuálních zážitků?

UPOZORNĚNÍ! Nemůže dojít k úplnému zaškrcení penisu a zastavení průtoku krve. Dlouhodobé a časté používání zařízení ke zlepšení erekce může způsobit prasknutí krevních cév, krvácení a podlitiny. Toto zařízení může také zhoršit stávající zdravotní stav. Zařízení ke zlepšení erekce by měla být vždy používána s uvážením.

 

Specifikace:

  • 20 vibračních funkcí
  • 3 baterie LR44 (pro erekční kroužek)
  • 2 baterie AAA (pro dálkové ovládání)
  • Dálkové ovládání
  • Průměr: 2,8 cm