Neohodnoceno

Erekční kroužek s podvázáním koulí Sono černý

Jednoduchý a přitom geniální tvar má tento erekčního kroužek. Působí velice minimalisticky a černá barva jen podtrhne genialitu vzhledu.

Skladem (4 ks)
Kód: 8714273787736
Značka: SONO
439 Kč
Kategorie: Erekční kroužky
Barva: černá
Materiál: TPE
Velikost: 3 cm

Máte rádi extrémní potěšení? Pak musíte vyzkoušet tento erekční kroužek! 

Poskytne vašemu penisu pevnost jako skále, zatímco ho pevně uchopí kolem šourku a tak zabrání předčasné ejakulaci. Budete milovat jednoduchý tvar tohoto prstenu a díky materiálu TPE se velmi snadno přizpůsobí vašim rozměrům.

 

TAKŽE NE

 

Erekční kroužek, jak už název napovídá, slouží k prodloužení neboli udržení erekce. Vaše milostné zážitky se tak můžou prodloužit na Vámi žádoucí dobu.

A jak to v praxi funguje ?

Erekční kroužek, který je nejčastěji vyrobený ze silikonu či gelu je pružný, případně může být i stahovací. Nasadíte ho na kořen penisu, kde způsobí zaškrcení a zajistí tak snížený průtok krve. Tím se prodlouží erekce na neuvěřitelně dlouhou dobu. Erekční kroužek nasaďte až v době, kdy dojde k erekci přirozenou cestou vzrušení. To je penis plně prokrvený a částečným zaškrcením zajistíte, že erekce potrvá, jak dlouho budete chtít. 

POZOR! Nemůže dojít k úplnému zaškrcení penisu a zastavení průtoku krve.

Je důležité zmínit, že udržení erekce zároveň zabraňuje ejakulaci. Takže, až bude Váš milostný zážitek dostatečně dlouhý a vášnivý, erekční kroužek sundejte a vyvrcholte - ejakulujte.

 

Specifikace:

  • Celková délka: 6,1 cm
  • Vnitřní průměr kohoutku: 3 cm
  • Míč s vnitřním průměrem: 3,1 cm
  • Voděodolný
  • Bez obsahu ftalátu