Neohodnoceno

Erekční kroužek s cvočky a podvázáním koulí Boners černý

Erekční kroužek s podvázáním, které je vybaveno cvočky pro nastavení velikosti. Vzrušující černá barva doplněna stříbrnými cvočky dodává kroužkům metalový vzhled.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8719497665204
Značka: BONERS
499 Kč
Kategorie: Erekční kroužky
Barva: černá
Materiál: silikon
Velikost: 22 x 6 cm

Užijte si tento erekční kroužek na penis, který je doplněn podvázáním na koule obsahující cvočky pro přizpůsobení správné velikosti dle vašeho penisu.

Materiál je měkký a pohodlný na nošení. 

Prsten na varlata je dostatečně velký a tak Vám zajistí naprosté pohodlí.

 

BONERS

 

Erekční kroužek, jak už název napovídá, slouží k prodloužení neboli udržení erekce. Vaše milostné zážitky se tak můžou prodloužit na Vámi žádoucí dobu.

A jak to v praxi funguje ?

Erekční kroužek, který je nejčastěji vyrobený ze silikonu či gelu je pružný, případně může být i stahovací. Nasadíte ho na kořen penisu, kde způsobí zaškrcení a zajistí tak snížený průtok krve. Tím se prodlouží erekce na neuvěřitelně dlouhou dobu. Erekční kroužek nasaďte až v době, kdy dojde k erekci přirozenou cestou vzrušení. To je penis plně prokrvený a částečným zaškrcením zajistíte, že erekce potrvá, jak dlouho budete chtít. 

POZOR! Nemůže dojít k úplnému zaškrcení penisu a zastavení průtoku krve.

Je důležité zmínit, že udržení erekce zároveň zabraňuje ejakulaci. Takže, až bude Váš milostný zážitek dostatečně dlouhý a vášnivý, erekční kroužek sundejte a vyvrcholte - ejakulujte.

 

Specifikace:

  • Měkký
  • Nastavitelný
  • Velký
  • Velikost: 22 cm x 6 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - EREKČNÍ KROUŽKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.