Neohodnoceno

Dvojité dildo DOC JOHNSON

Diskrétní růžová barva. Dvojité zakončení. Flexibilní a žilnaté tělo.

Skladem (1 ks)
Kód: 782421123901
Značka: Doc Johnson
999 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: růžová
Délka: 30 cm
Průměr: 4 cm
Dvojité dildo DOC JOHNSON (1)
Novinka

Nová a lepší verze původního dilda Jelly přišla k životu. Flexibilní a pevné dvojité dildo s dokonalým tělem pro dvojitou zábavu. Tělo dilda je plné žil pro větší potěšení.

Vytvarovaný žalud je na obou koncích dilda a je tak skvělá pro hry homosexuálních párů.

Příjemná růžová barva působí diskrétně.

Fantazii a kreativitě při sexu se meze nekladou a stejně tak je to i s dildy. Dilda jsou jednoznačně nenahraditelná i pro situaci, kdy jste se ocitli bez partnera, ale podléháte vášni. 

Velkou výhodou didel je to, že poslouží nejen v ložnici ale jsou úžasná i ve vodě.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

DOC JOHNSON

 

Oboustranná dilda jsou takovou specialitou mezi dildy. V nabídce je najdete také pod názvy dvojité dildo nebo double dildo. Za prvé jde o dilda, která jsou uzpůsobená pro dráždění ve vagíně i análu v jednom jediném okamžiku. Tato dilda jsou většinou vytvořena z chirurgického silikonu nebo gelu, aby byla snadno ohebná a jejich zavedení bylo snadné. Můžeme se také setkat i se skleněnými dildy, která jsou opravdu originální a ideální pro milování s vysokou dávkou ladnosti a krásy.  

Ženy, které znají přednosti análního sexu, dvojitá dilda milují. Vaginální stimulace je díky tlaku, který v jeden okamžik vytváří dildo v análním otvoru, mnohem intenzivnější. Bod G je totiž možné stimulovat jak z vagíny tak konečníku a stimulace z obou stran zároveň přináší absolutní rozkoš a velice hluboký orgasmus.

Za druhé jsou tu dilda pro lesbický sex. Tato dilda mají na každém konci žalud. Není přece nad to, když mohou obě partnerky použít jeden dokonalý umělý penis a uspokojit se současně. Tato dilda, pokud nejsou skleněná, lze samozřejmě ohnout a použít pro dráždění vagíny i análu najednou.

Výjimky v oboustranných dildech tvoří dilda, která stimulují vagínu uvnitř s klitorisem zároveň.

 

Specifikace:

  • Materiál PVC
  • Dvojité Dildo
  • Sil-A-Gel antibakteriální přípravek
  • Rozměry: 30,2 cm x 3,8 cm