Dlouhý černý připínák 30 cm s dírou na penis

Dildo vyznačující se svou délkou 30 cm. Černá barva dilda s dírou uvnitř. Kožený postroj.

Skladem
Kód: 603912312782
2 200 Kč –9 % 1 999 Kč
Dlouhý černý připínák 30 cm s dírou na penis
2 200 Kč –9 %

Doveďte sex do extrému s řadou Fetish Fantasy Extreme. 

Toto těžké a duté dildo je vyrobeno z gumy bez obsahu ftalátů. Jeho délka 30,5 cm a průměr 5,6 cm hovoří o jeho síle. Drží ho na místě ocelovým kroužkem a kožený postroj. 

Pohodlný kožený postroj je ideální pro většinu velikostí díky nastavitelné velikosti. Uvnitř gumového dilda je 3,5 cm dlouhá dutá plastová trubice, ideální pro obě pohlaví. 

Každý, kdo říká, že na velikosti nezáleží, nezažil toto obrovské dildo!

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

FETISH FANTASY EXTREME

 

Připínací penis, známý také pod názvem strap-on představuje obvykle dildo s kalhotkami či jiným upevněním kolem pasu. Dilda bývají s postrojem ukotvená na pevno nebo snímatelná a použitelná i samostatně.

Strap-on využijí jak ženy při výměně rolí – Peggingu tak i muži např. při nedostatečné erekci, kdy použijí dutý připínací penis pro vložení penisu. Skvělý je také pro homosexuální páry. Pokud si rádi hrajete, hledáte něco pro oživení vašeho sexuálního vztahu či potřebujete vyřešit výše zmíněný problém s erektilní disfunkcí, strap-on je ideální.

 

Specifikace:

  • Délka 30,5 cm
  • Použitelná délka 24 cm
  • Šířka 5,6 cm
  • Vnitřní délka 14,5 cm
  • Vnitřní průměr 3,5 cm
  • Kožený postroj
  • Gumové dildo

 

Zpět do obchodu