Neohodnoceno

Diskrétní venušiny kuličky - růžové

Naprosto diskrétní venušiny kuličky díky poutku, které se nosí uvnitř. Vyrobené ze Silikomed, vodotěsné. Růžová barva.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 4028403150036
Značka: JOY DIVISION
666 Kč
Kategorie: Venušiny kuličky
Barva: růžová
Materiál: silikon
Velikost: průměr 3,7 cm, celkem 11 x 3,7 cm

Tyto nejdiskrétnější venušiny kuličky na světě mají nejen výjimečně atraktivní design, ale jsou také mimořádně efektivní! Zvláštní cestou posilují vaginální svaly a velmi snadno se zavádějí. 

Jistě vás překvapí, že u těchto venušiných kuliček se i patentovaná vytahovací poutka nosí uvnitř těla. Díky tomu lze tajemství Joyballs bezpečně zachovat a tím se tyto kuličky stávají výjimečně diskrétní. Své malé tajemství tak můžete nosit všude, například i do bazénu. 

Vysoce kvalitní materiál Silikomed® je 100% vodotěsný a je tedy vhodný pro praní v pračce. Vyberte si svou oblíbenou barvu s odpovídající taškou Joyball, která je součástí balení. 

Společně se svým partnerem budete prožívat stupňování síly potěšení během milování.

 

Pro příjemnější vložení do vagíny doporučujeme použít lubrikační gel. Z naší nabídky vám můžeme nabídnout lubrikační gely hned několika typů zde.

Po vyjmutí je dobré Venušiny kuličky vydesinfikovat a to například čističem hraček EROS.

 

JOYDIVIZE

 

Doporučené kroky pro správné použití Venušiných kuliček jsou:

 • Krok 1: nejlepší a nejpohodlnější aplikace je s prázdným měchýřem.
 • Krok 2: Jako první vložte jednu kouli a postupně vsunujte další, pokud máte problémy s vložením, můžete zvednout jednu nohu nebo si lehnout. Nezapomeňte mít silikonový konec vždy na vnější straně.

K dosažení co nejlepších výsledků se doporučuje použít kuličky z počátku po dobu 15 minut denně a čas postupně prodlužovat o 5 minut denně až do dosažení 30 minut za relaci. Mějte na paměti, že vaše tělo se z počátku bude cítit nepříjemně z nového cvičení, ale pokud to přetrvává, měli byste se poradit s lékařem. !!! Nepoužívejte během těhotenství nebo menstruačního cyklu !!!

 

Specifikace:

 • Barva: růžová
 • Naprosto diskrétní díky šňůrce, která se nosí uvnitř
 • Tiché jako šepot díky patentované technologii
 • Měkká stimulace a efektivnější trénink svalů pánevního dna pomocí „trampolínového efektu“
 • Vyrobeno z Silikomed
 • Příjemný k pokožce a hypoalergenní
 • Joyballs by měly být používány ve spojení s lubrikantem na vodní bázi, jako je AQUAglide nebo BIOglide. 
 • Průměr koule: 3,7 cm
 • Voděodolné

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VENUŠINY KULIČKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.

 

ABS plast je jedním z nejbezpečnějších materiálů užívaných pro výrobu erotických hraček. ABS neobsahuje ftaláty (změkčovadla), takže je bezpečný při používání. Navíc nemá na povrchu žádné póry ve kterých by se mohly usazovat a množit bakterie. ABS (Acrylnitril Butadien Styrol) má další výhodu v tom, že se lehce čistí (horkou vodou či lihovým přípravkem). Je velmi pevný a tuhý a proto je skvělý pro vibrační erotické pomůcky, skvěle přenáší vibraci. Netlumí tedy výkonnost vibračních motorků. Vibrace se přenášejí většinou do celého těla vibrátoru.