Neohodnoceno

Diskrétní Venušiny kuličky - Padesát odstínu šedi

Dvě koule v silikonovém obalu z edice Padesát odstínů šedi. Černé a diskrétní pro nošení i na veřejnosti. 

Skladem (3 ks)
Kód: FS-40166
615 Kč
Kategorie: Erotické pomůcky Padesát odstínů
Barva: černá/stříbrná
Materiál: silikon
Velikost: 2 x 32 g

Tónované a potěšující Venušiny kuličky pro vaše tělo.

Stříbrné kuličky se diskrétně kroutí a vrtí uvnitř vás. Masírují váš bod G odbornými dovednostmi a lze je nosit i na veřejná místa pro ještě větší pokušení.

V hladkém, silikonovém postroji se kolébají 2 vyvážené kuličky, které se válejí uvnitř vás a stimulují váš bod G pro vysoké vzrušení. Vsuňte je do sebe a vychutnejte si pocit klouzání vnitřních kuliček hladících vaše vnitřní stimulační body.

S hmotností pouhých 32 g (celkem 64 g) jsou tyto kuličky ideální pro začátečníky a středně pokročilé uživatelky. S častým používáním, které pomáhá posilovat vaše pánevní dno, s pevnějšími vnitřními svaly můžete zažít silnější, delší a častější orgasmy.

Volně se pohybující vnitřní koule nabízejí dráždivou stimulaci, která je nepředvídatelná a dodává spontánní výhodu erotickým hrám. Noste je během předehry nebo je spárujte se stimulací klitorisu a pociťujte, jak koule reagují na vaše potěšení a přemlouvají vás k hlubšímu vzrušení.

Nezapomeňte natřít kuličky velkým množstvím lubrikantu na vodní bázi, aby bylo vložení snadné. Lubrikanty najdete v naší nabídce zde.

 

PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI

U edice Padesát odstínů šedi Oficiální kolekce potěšení schválená autorem EL Jamesem.

Specifikace:

  • Silikonem potažené koule
  • Každá koule váží 32 g, což dává kombinovanou hmotnost 64 g pro efektivní trénink pro začátečníky až středně pokročilé uživatele
  • Vnitřní volně se pohybující míčky nabízejí během nošení extra stimulaci
  • Ergonomický stahovací kabel umožňuje snadné a přímé vyjmutí
  • Zahrnuje luxusní saténovou úložnou tašku