Neohodnoceno

Dildo Tlouštík King Cock

Silné, tlusté dildo pro poskytnutí intenzivního třetí při penetraci. Dildo Tlouštík má realistický vzhled a je kompatibilní s postroji.

Skladem (1 ks)
Kód: 603912753936
Značka: King Cock
1 888 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: tělová
Délka: 22 cm
Materiál: imitace pokožky, PVC - tvrdší plast
Průměr: 8 cm
Vlastnosti: klasické

Chcete dildo, které se liší od ostatních svou tloušťkou, je pevné a tak silné, že na sex s tímto dildem nikdy nezapomenete? Přestaňte snít, toto dildo s názvem Tlouštík od výrobce King Cocktělo pokryté žilkami a velkým žaludem. Až na výjimku, že nemá kulky působí velmi realisticky. 

Navíc díky silné přísavce na základně můžete své dildo použít kdekoli a kdykoli chcete. Použijte ho s oblíbeným postrojem, jeho plochá základna je kompatibilní s téměř jakýmkoli postrojem.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

KRÁLOVÝ KOHOUT

 

Dilda jsou skvělou a efektivní náhradou mužského penisu.

Dilda se od vibrátorů liší především tím, že dilda mají vždy alespoň jeden znak, který připomíná mužský penis. Často je těch znaků víc a to až tolik, že dildo vypadá jako mužský penis a podobný je mu dokonce i na dotyk.

Dilda jsou nabízena z několika materiálů. Od materiálu plastového charakteru, přes silikonsklo až po materiál připomínající lidskou kůži. Tento materiál není lidskou kůží jen na dotek, ale má i její vlastností, čímž myslíme, že se snadno přizpůsobuje požadované teplotě. Materiál připomínající lidskou kůži se nazývá Fanta Fleshale jsou i jeho napodobeni. U materiálu jde především o to, jak moc jste nároční. Ať už je dildo z plastu, silikonu, skla či materiálu připomínající lidskou kůži, zaručujeme, že s ním zažijete spoustu skvělých orgasmů nebo že se stane skvělým parťákem pro vaše sexuální předehry.

 

Bezpečný materiál

I přes to, že materiál PVC nemá dobrou pověst, výrobce Pipedream – King Cock garantuje pro pokožku bezpečný materiál, který neobsahuje ftaláty a latex. Materiál je navíc hypoalergení.
I přes kvalitu materiálu, dbejte na hygienická opatření a své hračky vždy pečlivě ošetřete dle návodu výrobce.

 

Specifikace:

  • Voděodolný
  • Silná přísavka
  • Kompatibilní s postroji
  • PVC Fantaflesh
  • ABS + PVC Fantaflesh

Rozměry:

  • Celkem: 25,4 cm x 7,6 cm
  • Použitelná délka: 21,6 cm

 

EROTICKÉ POMŮCKY - DILDA Z PVC

Měkčené PVC je velice porézní materiál. Není možné ho vyvářet. Očištění je nejlepší desinfekčním mýdlem a vodou. Doporučujeme použít kondom nejlépe nelubrikovaný, který pokryje celou erotickou pomůcku. Lubrikanty jsou vhodné vodní a nedoporučuje se používat oleje.

PVC často obsahuje ftaláty jako změkčovadla, která se uvolňují do těla. Momentálně si prohlížíte jeden ze zdárných důkazů, že i bez ftalátů to jde. U výrobku vám zaručujeme, že je bez obsahu ftalátu, tudíž pro tělo bezpečný.