Neohodnoceno

Dildo Tlouštík Ded 16 cm

Krátké ale objemné dildo pro uspokojení zákazníků se speciálními požadavky. Realistický tvar s přísavkou a vhodný s postroji. 

Skladem (1 ks)
Kód: 782421073022
Značka: Doc Johnson
1 999 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: hnědá
Délka: 16 cm
Materiál: TPE - měkký plast
Průměr: 7 cm
Vlastnosti: klasické

Polo realistické dildo s tělem plným žil, žaludů a varlat, které je speciální svou velikostí. Krátké a přitom silné dildo je vytvořeno pro speciální zákazníky. 

Každý ho chce...Tlusté dildo s uspokojivými proporcemi, pevným vnitřkem připomínající skutečnou erekci a zároveň hladkým zevnějškem pro pocit sexu s opravdovým penisem. 

Dildo tlouštík Ded je dlouhé 16 cm a má velmi široký průměr o rozměru 7 cm.

Na základně dilda najdete silnou přísavku, která je ideální pro umístění na téměř jakýkoli rovný povrch. Dildo je také kompatibilní s O-Ring postroji na které je připevníte právě díky základně.

 

Doporučujeme při zasouvání použít lubrikační gel z naší nabídky zde.

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

D DO DOC JOHNSON

 

Dildo je název pro imitaci penisu. Umělá náhražka mužského údu, která slouží k uspokojení ženských, ale i mužských potřeb. Dilda je možné využít při klasickém vaginálním sexu, ale i při análním sexu. Jsou tak skvělá pro homo i heterosexuální páry.

Dilda jsou vibrační i nevibrační. A právě ta vibrační se od vibrátoru liší tím již zmiňovaným tvarem penisu i když se ve skutečnosti používají stejně jako vibrátory. Některá dilda jsou dokonale realistická a jiná jsou více o fantazii. Najdete mezi nimi i dilda připínací na postroj, což nabízí trojrozměrné potěšení dále nafukovací dilda pro potěšení větších rozměrů, dildo s přísavkou pro ty bez partnera, dvojitá dilda pro dvojité potěšení. Nabídka je široká a potěšení každého.

 

Specifikace:

  • Realistický
  • Se silnou přísavkou
  • Kompatibilní s postroji
  • Bez obsahu ftalátu
  • materiál: TPE

 

EROTICKÉ POMŮCKY - DILDA Z TPE

TPE neboli termoplastický elastomer (mix plastů a syntetického kaučuku) je hypoalergení, elastický, měkký a ergonomicky přizpůsobivý materiál. Díky své struktuře je velmi příjemný a reálný na dotyk (nejvěrněji imituje lidskou kůži). Je nejčastěji voleným materiálem při výrobě sexuálních pomůcek. Nevýhodou je jeho vyšší poréznost, díky které je třeba klást důraz na pravidelnou hygienu.